ŁKS 1926 II Łomża zremisował w Szudziałowie, zwycięstwo Podlasiaka w Wiźnie

2012.10.01 00:00
W weekend odbyły się spotkania 10. kolejki Klasy Okręgowej i A klasy. Liderujący w "okręgówce" ŁKS 1926 II Łomża zremisował na wyjeździe z Sudovią Szudziałowo 1:1 (1:1). W najciekawszym pojedynku tej serii gier Wigry II Suwałki skromnie pokonały MKS Mielnik 1:0 (0:0). Pewną wygraną zanotował KS Wasilków. Podopieczni trenera Artura Woronieckiego wygrali na wyjedzie z Rudnią Zabłudów 4:0 (2:0).
ŁKS 1926 II Łomża zremisował w Szudziałowie, zwycięstwo Podlasiaka w Wiźnie
Fot: M. Kardasz
W weekend na podlaskich boiskach padło dużo bramek

Liderujący w A klasie Podlasiak Knyszyn wygrał na wyjeździe ze Skrą Wizna 3:1 (2:0). Znajdujące się w czołówce Ruch Wysokie Mazowieckie, Victoria Jedwabne, Konar Kora Korycin i Tur II Bielsk Podlaski również odniosły zwycięstwa. Sześć bramek padło w Boćkach, gdzie miejscowy Bocian zremisował z KS Sokoły 3:3 (1:2).

Wyniki 10. kolejki Klasy Okręgowej:

29 września

Forty Piątnica - Korona Dobrzyniewo Duże 1:1 (1:1). Bramki: samobójcza 13 - Jamiołkowski 33 (k).

Gieret Giby - KS Śniadowo 3:0 (1:0). Bramki: Tarlecki 43, 78, 90.

Rudnia Zabłudów - KS Wasilków 0:4 (0:2). Bramki: Kuleszczyk 12 (k), Koronkiewicz 34, Postołowicz 62, Kożuszkiewicz 90+2.

Pomorzanka Sejny - Narew Choroszcz 3:0 (2:0). Bramki: Kunicki 1, Łejmel 20, 70.

30 września

Iskra Narew - Krypnianka Krypno 2:4 (1:2). Bramki: Papiernik 15 (k), Kidrycki 57 - A. Orłowski 22, Kurzyna 45, Piotr Gawędzki 74, Grygo 88.

Wigry II Suwałki - MKS Mielnik 1:0 (0:0). Bramka: Stasiński 87.

Sudovia Szudziałowo - ŁKS 1926 II Łomża 1:1 (1:1). Bramki: K. Czeremcha 25 (k) - Maćkowski 14.

Polonia Raczki - Orlęta Czyżew 0:1 (0:1). Bramka: Tymiński 38.

Tabela

1. ŁKS 1926 II Łomża 10 - 24 - 27:8
2. KS Wasilków 10 - 24 - 30:8
3. Wigry II Suwałki 10 - 21 - 25:15
4. MKS Mielnik 10 - 21 - 31:10
5. Pomorzanka Sejny 10 - 16 - 13:16
6. Orlęta Czyżew 10 - 15 - 9:14
7. KS Śniadowo 9 - 14 - 17:18
8. Korona Dobrzyniewo Duże 10 - 14 - 15:22
9. Sudovia Szudziałowo 10 - 13 - 15:18
10. Gieret Giby 10 - 12 - 10:20
11. Rudnia Zabłudów 10 - 12 - 9:12
12. Iskra Narew 9 - 10 - 12:19
13. Forty Piątnica 10 - 8 - 12:19
14. Krypnianka Krypno 10 - 7 - 15:22
15. Polonia Raczki 10 - 6 - 7:11
16. Narew Choroszcz 10 - 6 - 14:29

Wyniki 10. kolejki A klasy:

29 września

Bocian Boćki - KS Sokoły 3:3 (1:2). Bramki: Arciuszkiewicz 18, 46, Dworakowski 90 (k) - Konopka 38, Skupiewski 44, Kapelewski 55.

Victoria Jedwabne - KS Studzianki 3:1 (2:0). Bramki: Makowski 10, Fiedorczuk 42, Sowa 82 - Sobuniewski 75.

Skra Wizna - Podlasiak Knyszyn 1:3 (0:2). Bramki: Nickiewicz 63 - Magnuszewski 1, 20, 80.

30 września

Biebrza Goniądz - Konar Kora Korycin 1:5 (0:3). Bramki: Chrzanwski 70 - I. Lech 10, 20, Sz. Lech 18, M. Świenc 55, Ł. Świenc 68.

Kolejarz Czeremcha - KS Miastkowo 0:0.

KS UM Krynki - Orzeł Kleszczele 1:1 (0:0). Bramki: Ł. Szymanowicz 66 - Jakimiuk 90.

Tur II Bielsk Podlaski - Pionier Brańsk 5:1 (1:0). Bramki: Pradyszczuk 30, 75, M. Jakubowski 47, 60, 80 - Mortel 70.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Promil Białystok 4:0 (0:0). Bramki: Jóźwiak 46. Porowski 75, 87, Warakomski 77.

Tabela

1. Podlasiak Knyszyn 10 - 28 - 44:6
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 10 - 25 - 48:8
3. Victoria Jedwabne 10 - 22 - 34:13
4. Konar Kora Korycin 10 - 19 - 25:14
5. Tur II Bielsk Podlaski 10 - 19 - 26:16
6. KS UM Krynki 10 - 17 - 27:21
7. KS Sokoły 10 - 15 - 26:22
8. KS Miastkowo 10 - 12 - 18:21
9. Kolejarz Czeremcha 10 - 10 - 10:25
10. KS Studzianki 10 - 10 - 30:30
11. Biebrza Goniądz 10 - 10 - 19:34
12. Promil Białystok 10 - 10 - 17:20
13. Pionier Brańsk 10 - 10 - 15:31
14. Orzeł Kleszczele 10 - 8 - 6:28
15. Bocian Boćki 10 - 5 - 13:52
16. Skra Wizna 10 - 5 - 10:27

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1099 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39