Łowcy.B w Białymstoku. Rozdajemy bilety na występ [WIDEO, KONKURS]

2016.09.13 14:18
Absurd, teatr, błyskotliwe skecze, dobra muzyka, niepowtarzalność przez ciągłe improwizowanie - jednym słowem - Łowcy.B. Znana grupa kabaretowa wystąpi w poniedziałek (19.09) w kinie Forum.
Łowcy.B w Białymstoku. Rozdajemy bilety na występ [WIDEO, KONKURS]
Fot: materiały grupy

To będzie pierwsze powakacyjne spotkanie w ramach Trójzębu Kabaretowego. Tym razem jego gościem będzie kabaret Łowcy.B.

- W czasach starożytnych, gdy na świecie prawdopodobnie były smoki, nikt o nas nie słyszał. Raptem paru proroków, ale ich nie liczymy. Dopiero w 2002 r. pojawiły się pierwsze, nieśmiałe wzmianki o Łowcach.B, kiedy to anonimowy kronikarz miał napisać: "(...) pełni skruchy i władzy przyszli Łowcy.B ...i poszli". Wtedy też przepowiednia się ziściła i mity poszły w tan z realnością. Od tamtej pory zaczyna się prawdziwa historia kabaretu i tworzona jest do dzisiaj, jutra, pojutrza i tak dalej też. Z upodobaniem taplamy się w absurdzie i grotesce, bo tak nam sumienie podpowiada - mówią o sobie ze śmiechem członkowie kabaretu.Na początku 2015 r. skład kabaretu został uszczuplony poprzez odejście Pawła Pindura i Mariusza Kałamagi. Obecny skład Łowców.B to: Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek Szczęch i Maciek Szczęch.

Łowcy.B wystąpią 19 września o godz. 19.00 w kinie Forum. Organizatorem imprezy są Białostocki Ośrodek Kultury i kabaret Inaczej. Patronujemy wydarzeniu.

Mamy bilety: Konkurs

Szczegóły: Kabaret Łowcy.B na Trójzębie Kabaretowym

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

Polecamy
Auto Cezar
Auto Cezarul. Jurowiecka 31
15-101 Białystok

Więcej informacji
1141 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39