POLECAMY
W otwierającym tegoroczne drugoligowe rozgrywki (PLFA II) meczu Torpedy Łódź uległy na własnym boisku Lowlanders Białystok 6:34.
Pierwsze dwie kwarty meczu były bardzo wyrównane. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli łodzianie, którzy zdobyli przyłożenie po akcji znakomicie grającego w tym meczu na pozycji skrzydłowego Emila Sowińskiego. Natomiast druga połowa należała do Lowlandersów. Goście nękali Torpedy skutecznymi biegami rozgrywającego Tomasza Żukowskiego, któremu drogę torowało zwykle dwóch running backów. Kropkę nad i białostoczanie postawili w czwartej kwarcie zdobywając trzy przyłożenia po efektownych biegach. Kolejny mecz drużyna z Podlasia rozegra 15 maja. Tego dnia podejmie drugoligowca ze stolicy - Warsaw Spartans.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji