Luisa Spagnoli. Sklep luksusowej marki otwarty w Białymstoku

2022.09.16 12:24
W Alfa Centrum otworzył się nowy butik marki premium. To pierwszy we wschodniej Polsce sklep z włoskim szyldem Luisa Spagnoli.
Luisa Spagnoli. Sklep luksusowej marki otwarty w Białymstoku
Fot: Luisa Spagnoli Białystok

W Alfa Centrum przy ul. Świętojańskiej w Białymstoku otworzył się nowy butik z odzieżą. Do najemców dołączyła włoska marka premium Luisa Spagnoli. Sklep mieści się na na poziomie +1 galerii.

Gdy w 1928 r. Luisa Spagnoli zaczęła hodowlę królików angora, które sprowadziła z Turcji nikt nie wróżył jej powodzenia. Tymczasem powstała marka, której produkty wyróżniają się oryginalnym kobiecym stylem i najwyższą jakością tkanin. Kostiumy, garsonki czy płaszcze sygnowane znakiem Luisa Spagnoli noszą gwiazdy, członkinie królewskich rodzin i kobiety biznesu - księżna Kate czy Sophia Loren.

Większość ubrań Luisy Spagnoli to klasyczne kroje i proste rozwiązania wykonane z najlepszych materiałów i tkanin: kaszmiru, wysokiej jakości wełny i bawełny, jedwabiu i satyny. W kolekcji są dopasowane modele spodni materiałowych, koktajlowe sukienki, odzież wierzchnia, swetry i lejące koszule. W salonie przy ul. Świętojańskiej znaleźć można kostiumy, garnitury czy płaszcze. Jak zapewniają przedstawiciele butiku - "najnowsza kolekcja urzeka i uwodzi", są w niej "delikatne tkaniny najwyższej jakości, fantazyjne i proste sploty, romantyczne garsonki i perfekcyjnie odszyta odzież wierzchnia".

Ceny spodni z metką Luisa Spagnoli zaczynają się od około 800 zł, za większość swetrów i sukienek trzeba zapłacić powyżej 1200 zł, a ceny płaszczy zaczynają się od 2000 zł.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1806 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39