Luksusowe auta, piękne kobiety i pomoc dla Domu Dziecka

2010.12.08 00:00
12 najpiękniejszych kobiet z Podlasia w towarzystwie ekskluzywnych samochodów na każdy miesiąc zbliżającego się 2011 roku tworzy wyjątkowy kalendarz. Kupując go, można wspomóc Dom Dziecka nr im. Ireny Białówny w Białymstoku.
Luksusowe auta, piękne kobiety  i pomoc dla Domu Dziecka
Fot: Hakate
Okładka kalendarza charytatywnego

Pomysłodawcą kalendarza charytatywnego jest Agencja Reklamowa Hakate. Zgodnie z jej wizją, przeprowadzono sesje zdjęciowe w szczególnych miejscach w Białymstoku. Wzięły w nich udział znane w Polsce i za granicą modelki, a także luksusowe i zabytkowe samochody podlaskich biznesmenów. Zdjęcia zaczęły się na początku sierpnia.

Stylizacją oraz wizażem zajęła się Marta Gąska, o fryzury zadbała mistrzyni nożyczek Emilika Dyrynda. Zdjęcia wykonali Maciej Dworzański, Wiola Chlistowska, Marta Makarewicz. Od 6 grudnia kalendarz jest do nabycia w księgarniach Domu Książki w Białymstoku.

Partnerzy projektu: Moto Retro, Atelier Hair Beauty Fashion, Stylish School, drukarnia Hot Art, MZGraf, Dom Książki Białystok oraz Podlaski Klaster bielizny, Ava, Axami, Gaia, Gorteks, Kinga, Kontri, Kostar, Mat, Mada, Hakate Models.

Podziękowania: Maciej Biernacki, Robert Smolarczyk, Kasia Łucjanek, Marcin Kondzior, Przemek Zaczek, Straż Miejska Białystok. Inicjatywa odbyła się pod patronatem medialnym Białystok Online.

MAG

592 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39