Magda Gessler znów zawitała do Białegostoku!

2022.11.17 11:31
Słynna Magda Gessler ponownie pojawiła się w Białymstoku. Tym razem przeprowadziła swoją "kuchenną rewolucję" we włoskiej restauracji, "Spagheterria". Czy tym samym uda się uratować podupadający lokal?
Magda Gessler znów zawitała do Białegostoku!
Fot: Materiały prasowe

"Spagheterria" to restauracja prowadzona przez panią Renatę, przy wsparciu jej córki - Magdy. Pani Renata przez 18 lat pracowała we Włoszech, gdzie zakochała się we włoskiej kuchni. Jej największym marzeniem było wrócić do Polski, do rodziny i stworzyć prawdziwą włoską restaurację. Matka i córka żyły przez 20 lat w rozłące, więc teraz chcą nadrobić ten czas.

Restauracja pani Renaty znajduje się blisko centrum Białegostoku, a jednocześnie nieco na uboczu. Lokal jest jej oczkiem w głowie, ale i źródłem utrapienia. Właścicielka jest dumna ze swojej działalności, jednak sen o Włochach na Podlasiu zamienił się w koszmar. Restauracja nie przyciąga gości, długi wciąż rosną, a pani Renata traci nadzieję, że sytuacja się polepszy.

Magda, córka właścicielki, widząc rozpacz matki i to, ile pracy i serca wkłada ona w restaurację, która nie przynosi żadnego zysku, postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler. Czy ta spełni marzenie Renaty i zbuduje kawałek Włoch na Podlasiu?

Emisja odcinka "Kuchenne rewolucje" z udziałem białostockiej restauratorki odbędzie się w czwartek (17.11), o godz. 21:35 w TVN.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

544 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39