Magiczny klimat świąt w Nie Teatrze. Wystąpią Edyta Krzemień i Damian Aleksander

2022.12.13 14:20
To będzie piękny wieczór, który na pewno wprowadzi w klimat świąteczny każdego widza. W Nie Teatrze wystąpią gwiazdy musicalu: Edyta Krzemień i Damian Aleksander. Koncert piosenek bożonarodzeniowych odbędzie się w piątek (16.12) i to dwukrotnie!
Magiczny klimat świąt w Nie Teatrze. Wystąpią Edyta Krzemień i Damian Aleksander
Fot: Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne

Podczas koncertu "Świąteczne opowieści" będzie można usłyszeć kolędy, pastorałki i świąteczne przeboje w interpretacji znakomitego duetu. W magiczną świąteczną podróż zabiorą publiczność Edyta Krzemień, Damian Aleksander, przy akompaniamencie pianisty Jacka Szwaja.

To już kolejne spotkanie z artystami, którzy dotychczas na scenie Nie Teatru śpiewali przede wszystkim największe hity musicali. Jednak tym razem wprowadzą wszystkich w świąteczny czas magią głosów, muzyki i unikalnej atmosfery, którą wspaniale współtworzą z białostocką publicznością.

Edyta Krzemień jest aktorką i wokalistką teatralno-musicalową. Należała do grupy teatralnej De Oriunde, występowała w spektaklach Teatru Muzycznego "Roma", grała Esmeraldę w widowisku muzycznym "Notre Dame l'histoire" wystawianym w stołecznej Sali Kongresowej, zagrała także Johannę w musicalu "Sweeney Todd" w Teatrze Rozrywki w Chorzowie oraz jako Kala w musicalu "Tarzan" wystawianym przez Gliwicki Teatr Muzyczny na scenie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Występowała również w Operze i Filharmonii Podlaskiej, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu oraz w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni i Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Natomiast Damian Aleksander jest aktorem teatralnym, filmowym, telewizyjnym, a także wokalistą. Występował w wielu musicalach, m.in. w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, w Teatrze Muzycznym Operetki Wrocławskiej. W 2000 roku związał się z Teatrem Muzycznym "Roma" w Warszawie. Występował także w serialach ("Kasia i Tomek", "Klan", "Lokatorzy", "Faceci do wzięcia"). Damian brał udział również w programie telewizyjnym "Idol".

Koncert "Świąteczne opowieści" odbędzie się w piątek (16.12), o godz. 17:30 i 20:00 w Nie Teatrze. Bilety są do nabycia przez stronę internetową Nie Teatru oraz w kasie stacjonarnej.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1044 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39