Mały biznes z dużymi potrzebami? Magazyn self storage Octowa to coś dla Ciebie!

2022.12.01 07:23
Białostoccy przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z usług magazynów samoobsługowych, takich jak Octowa magazyn self storage. Nic dziwnego, wynajem boksu to zdecydowanie wygodniejsze i tańsze rozwiązanie, niż wynajem klasycznego biura czy magazynu.
Mały biznes z dużymi potrzebami? Magazyn self storage Octowa to coś dla Ciebie!

Korzyści self storage dla biznesu

Po pierwsze, boksy self storage pozwalają małym i średnim przedsiębiorcom zachować elastyczność wobec szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

W miesiącach prosperity przedsiębiorcy mogą wynająć kilka boksów i zwiększyć skalę prowadzonego biznesu (np. zamówić więcej towarów i obsłużyć większą liczbę klientów). Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie są w stanie błyskawicznie zoptymalizować koszty, rezygnując z części wynajmowanej powierzchni.

Po drugie, wynajem boksu w self storage to najlepsza (a często też jedyna) opcja, jeżeli prowadzi się biznes sezonowo, np. w zakresie sprzedaży zniczy i wiązanek. W takim modelu biznesowym wynajmowanie przez cały rok klasycznego magazynu nie byłoby ekonomicznie uzasadnione, a wynajem na krótszy i elastyczny okres jest bardzo trudne.

Po trzecie, magazyn self storage to nie tylko przechowalnia. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje boksy self storage jako centrum pakowania i wysyłki towarów.

Klienci biznesowi magazynów samoobsługowych

Trudno wskazać zamknięty katalog klientów biznesowych korzystających z magazynów samoobsługowych. Jak wskazują pracownicy Octowa - magazyn self storage, klienci przechowujący rzeczy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą to przede wszystkim:

- ogrodnicy, hydraulicy, elektrycy, kominiarze, monterzy klimatyzacji i tzw. „złote rączki”,
- właściciele małych firm budowlanych,
- pośrednicy w obrocie nieruchomościami i osoby zajmujące się home stagingiem (przygotowywaniem mieszkań i domów do sprzedaży),
- sprzedawcy, handlowcy, właściciele sklepów e-commerce,
- mali hotelarze oraz osoby wynajmujące mieszkania krótkoterminowo,
- konsultanci ślubni (wedding planners),
- firmy cateringowe i eventowe,
- rękodzielnicy i artyści.

Zawartość skrytek biznesowych

Co znajduje się w boksach wynajmowanych przez przedsiębiorców? To zależy! W biznesowych skrytkach self storage najczęściej znajdziemy:

- sprzedawane towary,
- półfabrykanty,
- sprzęty elektroniczne i narzędzia,
- materiały marketingowe, reklamowe oraz biurowe,
- meble,
- dekoracje okolicznościowe.

Jak wybrać odpowiedni magazyn self storage?

Wybierając magazyn, z którego usług skorzystamy, warto wziąć pod uwagę:

- lokalizację magazynu i wygodny dojazd,
- dostęp do skrytek (najlepiej 24/7),
- typ magazynu (magazyny typu kontenery nie są odpowiednie do przechowywania delikatnych rzeczy; magazyny wewnętrzne, takie jak Octowa - magazyn self storage, pozwalają przechować niemal wszystko),
- powierzchnie oferowanych skrytek (im większy wybór, tym lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb),
- bezpieczeństwo (monitoring, ochrona przeciwpożarowa obiektu, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia),
- elastyczność umowy najmu.

Komfortowe rozwiązania dla biznesu

Poza tym warto wybrać magazyn z ułatwieniami dostępu. W Octowa - magazyn self storage klienci mają dostęp do bezpłatnego parkingu, mogą podjechać pod same drzwi magazynu, a także wypożyczyć na miejscu wózki transportowe i pojemniki do przechowywania.

Już wkrótce, w magazynie self storage Octowa w Białymstoku, powstanie Strefa Premium. W strefie znajdzie się powierzchnia biurowa komfortowo zaaranżowana dla klientów VIP. W specjalnie stworzonym miejscu można będzie wydrukować potrzebne dokumenty, spakować i nadać paczki, skorzystać z ekspresu do kawy i wypocząć.

Skorzystaj z usług self storage dla biznesu

Jeżeli potrzebujesz bezpiecznego miejsca, aby przechować rzeczy związane z Twoim biznesem, skorzystaj z usług pierwszego wewnętrznego magazynu na Podlasiu Octowa - magazyn self storage, zlokalizowanego w Białymstoku przy ul. Octowej 2A.

Informacje i rezerwacje: tel. +48 662 612 000 e-mail: octowa@sprytki.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

834 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39