Margaret i Golec uOrkiestra na Dniach Suwałk. Będzie też jarmark [WIDEO]

2016.08.03 16:51
Koncerty, gry i zabawy plastyczne dla rodzin z dziećmi, wieczór kabaretowy i jarmark - to tylko wybrane atrakcje Dni Suwałk. Impreza rozpocznie się w czwartek (4 sierpnia).
Margaret i Golec uOrkiestra na Dniach Suwałk. Będzie też jarmark [WIDEO]
Fot: Grzegorz Chuczun
W Suwałkach wystąpi m.in. Margaret

Głównymi gwiazdami Dni Suwałk będą Margaret i Golec uOrkiestra. Plenerowe koncerty zaplanowano w sobotę (6.08). Rozpoczną się o godz. 19.30, na finał niebo rozświetlą sztuczne ognie. Z kolei podczas niedzielnego (7.08) wieczoru kabaretowego wystąpi Artur Andrus. Początek o godz. 19.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury.W programie jest też koncert Mariusza Świątkiewicza i Aukso Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy (ten zespół wystąpi także z towarzyszeniem Stanisława Soyki), a także etiuda teatralna "Kartki z miasta Suwałk", część 2. Zostaną również wręczone Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk "Włócznia Jaćwingów", a przy ul. Noniewicza 87 - odsłonięty mural. W ramach "Imienin ulicy Noniewicza" zaplanowano gry, zabawy oraz warsztaty plastyczne dla rodzin z dziećmi.

W czasie imprezy będzie też trwał Jarmark Kamedulski, podczas którego można kupić
rękodzieło, wyroby artystyczne oraz przysmaki kuchni regionalnej. W programie są również m.in. prezentacje artystyczne, pogodna strefa aktywnych seniorów i strefa zabaw dla dzieci.

Świętowanie potrwa do 7 sierpnia. Na imprezy plenerowe wstęp jest wolny.

Program: Dni Suwałk i Jarmark Kamedulski

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

993 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39