Marihuana i amfetamina. Cztery osoby zatrzymane z narkotykami

2014.02.02 00:00
Ponad 360 gramów marihuany i 100 gramów amfetaminy znaleźli białostoccy policjanci. W mieszkaniu, gdzie znajdowały się narkotyki, zatrzymano cztery osoby.
Marihuana i amfetamina. Cztery osoby zatrzymane z narkotykami
Fot: KWP Białystok

W piątek mundurowi zapukali do jednego z mieszkań w centrum Białegostoku. Z ich ustaleń wynikało, że mogą znajdować się tam narkotyki. Informacje te potwierdziły się.

Specjalnie przeszkolony do wyszukiwania zapachów środków odurzających policyjny pies podczas przeszukania mieszkania znalazł poukrywane tam narkotyki. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 360 gramów marihuany i 100 gramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali cztery przebywające tam osoby w wieku od 23 do 32 lat. Dwóch najmłodszych mężczyzn – mieszkańcy gminy Bielsk Podlaski - odpowiadać będą za handel narkotykami i ich posiadanie, natomiast 32-letnia kobieta i 31-latek odpowiedzą za udział w obrocie środkami odurzającymi.

Wczoraj cała czwórka została doprowadzona do prokuratury. 32-latka i o rok młodszy mężczyzna objęci zostali dozorem Policji. Natomiast 23-latków sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

źródło: www.podlaska.policja.gov.pl

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

680 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39