POLECAMY
Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz był z oficjalną wizytą w Białymstoku.
Głównym celem wizyty Bogdana Borusewicza w stolicy Podlasia było spotkanie ze środowiskiem sybirackim. Marszałek Senatu rozmawiał m.in. z prezesem Zarządu Głównego Związku Sybiraków Tadeuszem Chwiedziem, a także innymi przedstawicielami środowiska sybirackiego. W trakcie spotkania była poruszana m.in. kwestia budowy Muzeum Pamięci Sybiru. Bogdan Borusewicz razem z prezydentem Białegostoku Tadeuszem Truskolaskim złożyli również wieniec pod pomnikiem księdza Jerzego Popiełuszki przy ul. Legionowej. Bogdan Borusewicz wziął także udział w podsumowaniu kampanii wyborczej Truskolaskiego.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Nauka 10:29
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji