MasterChef w ogrodach Pałacu Branickich. W końcu zostanie wyemitowany

2020.11.21 11:58
We wrześniu w ogrodach Pałacu Branickich kręcony był odcinek 9. edycji MasterChefa. Pod koniec listopada w końcu będzie można obejrzeć go w telewizji. Premiera w niedzielę o godz. 20.00.
MasterChef w ogrodach Pałacu Branickich. W końcu zostanie wyemitowany
Fot: UM Białystok
Rafał Rudnicki i jurorzy MasterChefa

Wyczekiwana premiera

W niedzielę, 6 września, kręcony był odcinek 9. sezonu programu MasterChef w ogrodach Pałacu Branickich w Białymstoku. Teraz w końcu będzie można obejrzeć rywalizację uczestników na małym ekranie.

"Ponieważ widziałem już fragmenty programu to zdradzę, że pokazujemy na antenie TVN jak można promować Białystok jako świetne miejsce do życia, a nie jako stolicę disco polo (co robią niektórzy)" - napisał na facebooku Rafał Rudnicki, zastępca prezydenta Białegostoku.

Rafał Rudnicki był również obecny podczas wrześniowego kręcenia odcinka, gdzie poznał jurorów programu: Magdę Gessler, Annę Starmach, Michela Morana oraz gościa specjalnego - restauratora Wojciecha Modesta Amaro.

"Niedziela dziś w Białymstoku. Wyjątkowe miejsce" - komentowała wówczas Magda Gessler.

Półfinaliści

MasterChef to program kulinarny, emitowany w Polsce od 2012 roku. Wszyscy uczestnicy rywalizują o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę w wysokości 100 tys. zł oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

W ogrodach Pałacu Branickich kręcony był odcinek z pięcioma półfinalistami, którymi są: Aleksandra Juszkiewicz, Sylwia Garska-Chmarycz, Karolina Źródłowska, Tomasz Skobel oraz Rafał Fidyt.

Premiera odcinka odbędzie się w niedzielę (22.11) o godz. 20.00 na stacji TVN.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1588 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39