Masz gadżety "Gwiezdnych wojen"? Przynieś je do muzeum

2011.07.25 00:00
Muzeum Wojska w Białymstoku rozpoczyna akcję "Zbuduj z nami wystawę". Aby czasowe ekspozycje i imprezy plenerowe organizowane przez placówkę były ciekawe i niepowtarzalne, chce skorzystać z eksponatów prywatnych kolekcjonerów. Nadal szuka modeli i figurek związanych z sagą filmową "Gwiezdne wojny".
Masz gadżety "Gwiezdnych wojen"? Przynieś je do muzeum
Fot: sxc.hu

Tegoroczna wystawa wakacyjna pt. "Gwiezdne wojny" opiera się przede wszystkim na depozytach osób prywatnych. Ponieważ cieszy się ogromnym zainteresowaniem, muzealnicy chcą ją dodatkowo rozbudować. Zachęcają wszystkie osoby dysponujące eksponatami związanymi z filmem "Gwiezdne Wojny" do przekazania ich w depozyt na czas trwania wystawy. Ekspozycja będzie czynna do końca sierpnia, w związku z czym będzie ona specjalnie rozbudowana - o Wasze zbiory!

Wszystkich wypożyczających placówka nagrodzi specjalnymi upominkami. Zainteresowani mogą się kontaktować mailowo: mkozlowski@mwb.com.pl lub telefonicznie: 85 741 64 49.

Oprócz tego nadal trwa akcja zbierania pamiątek i relacji dotyczących deportacji na Sybir. Będą one prezentowane w nowo powstającym Muzeum Pamięci Sybiru. Obecnie prowadzona jest także zmiana ekspozycji stałej. Najnowsza sala w muzeum będzie dotyczyć współczesnego Wojska Polskiego. Osoby posiadające pamiątki związane z tym tematem, proszone są o kontakt.

E.S.

1475 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39