Masz pomysł na firmę? Startuj w biznesie

2010.04.13 00:00
Do 23 kwietnia trwa przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych w ramach unijnego projektu organizowanego przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego i Uniwersytet w Białymstoku. Można w nim otrzymać nawet 40 tys. zł na prowadzenie działalności gospodarczej.
Masz pomysł na firmę? Startuj w biznesie
Fot: materiały organizatora

Wszyscy zainteresowani udziałem w projekcie mogą w dniach od 14 do 16 kwietnia wziąć udział w specjalnych spotkaniach informacyjnych. W środę w Urzędzie Miejskim w Łapach przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24 (godz. 9) i w Urzędzie Miejskim w Mońkach przy ul. Słowackiego 5a (godz. 14). Dzień później spotkania odbędą się w Urzędzie Miejskim w Łomży przy Starym Rynku 14 (godz. 10) i w Urzędzie Miasta w Zambrowie przy ul. Fabrycznej 3, sala 214 (godz. 14).

16 kwietnia w spotkaniu mogą uczestniczyć mieszkańcy Wasilkowa. Rozpocznie się ono o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim przy ul. Białostockiej 7.

"Startuj w Biznesie" to projekt dla osób pełnoletnich z województwa podlaskiego, mających pomysł na własną działalność gospodarczą, potrzebujących wsparcia zarówno szkoleniowego, jak i finansowego.

W ramach projektu oferowane jest doradztwo, warsztaty interpersonalne z elementami przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej oraz bezzwrotne wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla 60 nowych przedsiębiorców (w wysokości do 40 tys. zł). Dodatkowo autorzy najlepszych biznesplanów mają szansę na wsparcie pomostowe.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.startujwbiznesie.pfrr.pl.

andy

1443 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39