Materace lateksowe Neolux – salon RsDesign Białystok

dodane dnia: 2017-06-14 przez: RENESANS STANISŁAW I BŁAŻEJ DZIERŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Termin promocji: 2017-06-14 - 2027-06-14
Materace lateksowe cieszą się opinią komfortowych, trwałych i bezpiecznych dla alergików. Oferowane przez nas modele https://neolux.com.pl/materace/lateksowe/ zawierają specjalną elastyczną piankę – mieszankę lateksu naturalnego z syntetycznym, dobraną w optymalnych proporcjach, by uzyskać najwyższą wygodę i higienę użytkowania materaca.

Salon meblowy RsDesign w Białymstoku poleca zróżnicowaną cenowo linię lateksowych materacy światowej klasy producenta, jakim jest marka Neolux.

5 argumentów za posiadaniem materaca lateksowego Neolux

Szereg korzystnych właściwości egzemplarzy lateksowych powoduje, że są one często wybierane przez całe rodziny – sprawdzają się świetnie w roli łóżek familijnych. Nic dziwnego, gdyż są one:
- bardzo elastyczne – świetnie dopasowują się do ciała,
- odporne na odkształcenia – nie wymagają przewracania,
- higieniczne i przyjazne alergikom - dzięki naturalnym właściwościom lateksu,
- łatwe w czyszczeniu – wystarczy para wodna,
- odporne na przenikanie zimna – posiadają dobrą izolację cieplną.

Wśród naszych propozycji znajdują się modele, w których naczelną zasadą konstrukcji była uniwersalność i wielozadaniowość materaca. Posiadamy też egzemplarze w wersjach luksusowych dla wymagających.

Rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe

W materacach z lateksem Neolux stosuje:
- perforowane warstwy naturalnego lateksu z mleczka kauczukowego – dzięki otworom we wkładzie materac oddycha, a wentylacja chroni przed rozwojem grzybów, bakterii i pleśni,
- wkład z gąbki lateksowej Latexform – jest to specjalna pianka utwardzająca materac tak, by był idealnym podparciem dla kręgosłupa.

Dopełnieniem zdrowotnych i higienicznych właściwości materacy lateksowych jest system 3D Aero, dzięki któremu przegrzane powietrze może swobodnie opuszczać materac. Tworzy to świetny mikroklimat dla regenerującego snu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stacjonarnego salonu meblowego w Białymstoku https://neolux.com.pl/sklep/ oraz do zadawania pytań i zakupów drogą internetową.

1276 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39