Mecz Jagiellonia - Legia obejrzy komplet kibiców. Bilety zostały wyprzedane

2023.09.29 16:44
Najciekawsze spotkanie 10. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się Białymstoku. Starcie Jagiellonii z Legią cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców, o czym świadczy fakt, że 2 dni przed meczem nie ma już biletów.
Mecz Jagiellonia - Legia obejrzy komplet kibiców. Bilety zostały wyprzedane
Fot: Jagiellonia Białystok

Sold out - taki komunikat umieściła w mediach społecznościowych Jagiellonia Białystok, co oznacza, że wszystkie bilety na domową potyczką z Legią zostały wyprzedane. Szykuje się więc wielkie, piłkarskie święto zarówno pod względem sportowym (Legia to lider, a Duma Podlasia jest piąta), jak też kibicowskim, gdyż na trybunach, oprócz kompletu sympatyków Jagiellonii, zasiądą również fani z Warszawy, a to przy okazji meczów Jaga - Legia nie jest wcale standardem.

Jaka więc konkretnie będzie frekwencja podczas niedzielnego (1.10) spotkania, które rozpocznie się przy Słonecznej o godz. 20.00? Na pewno w tym sezonie rekordowa, ale liczba widzów nie przekroczy 20 tysięcy, ponieważ rywalizacja Żółto-Czerwonych ze stołecznym klubem jest meczem podwyższonego ryzyka, co oznacza, że przygotowane zostaną duże sektory buforowe. Nie zmienia to jednak faktu, że będzie niezwykle gorąco, a kto nie zdążył z zakupem wejściówki, już w tym momencie może żałować.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
896 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39