Męski Listopad – BCO zaprasza na darmowe badania

2022.10.27 08:15
Zbliża się listopad, jest to miesiąc poświęcony zdrowiu mężczyzn. Szczególnie w tym okresie integrują się chorzy na nowotwór gruczołu krokowego oraz jąder. W związku z tym Białostockie Centrum Onkologii zachęca mężczyzn do skorzystania z darmowych badań.
Męski Listopad – BCO zaprasza na darmowe badania
Fot: J. Fiedoruk

Co roku w listopadzie są organizowane różne wydarzenia, które mają przypomnieć mężczyznom, że powinni zadbać o swoje zdrowie. Miesiąc ten rozpocznie się już za kilka dni, dlatego w ramach akcji Męski Listopad, pod hasłem #szybcyizdrowi Białostockie Centrum Onkologii zaprasza panów po 40. roku życia na darmowe badania PSA, które oznacza poziom markera nowotworowego i wykrywa raka gruczołu krokowego. W przypadku nieprawidłowości pacjent zostanie objęty dalszą diagnostyką i leczeniem.

- Jest nam niezmiernie miło, ponieważ po raz drugi Partnerem naszej akcji jest sieć BLU Salony Łazienek, która od blisko 30 lat zajmują się projektowaniem łazienek i sprzedażą wyposażenia łazienkowego. Dziś BLU to ponad 60 punktów sprzedaży w całej Polsce. Dzięki nawiązanej współpracy i wsparciu finansowemu udało nam się zamówić shakery z "wąsem", które otrzyma każdy pacjent biorący udział w akcji. Uwaga! W niektórych shakerach ukryte będą miesięczne karnety do wykorzystania w pierwszym specjalistycznym klubie TRX na Podlasiu N50 – informują przedstawiciele BCO.

Ambasadorem akcji #szybcyizdrowi jest kierowca, pilot rajdowy, sportowiec – Jarosław Kazberuk.

Osoby, które chciałyby skorzystać z darmowych badań mogą zapisywać się pod numerem tel. 856646888. Badania będą przeprowadzane w Izbie Przyjęć BCO w listopadowe soboty (5, 12, 26 listopada).

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

778 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39