Metamorfoza jak z TV. 4 facetów przejdzie ją w Białymstoku. Można się zgłaszać

2023.02.20 11:31
To już kolejna edycja białostockich metamorfoz. Tym razem w męskim wydaniu. Grupa najlepszych podlaskich specjalistów postawiła sobie za cel przemianę kanapowych leniuchów w wysportowanych i zadbanych facetów.
Metamorfoza jak z TV. 4 facetów przejdzie ją w Białymstoku. Można się zgłaszać

Hasło "metamorfozy" w programach czy pismach lifestylowych jest jednym z najbardziej przyciągającym. Każdy chętnie patrzy na przeobrażenia gwiazd i przemiany kopciuszków w księżniczki. Takie metamorfozy od 4 lat prowadzi w Białymstoku grono specjalistów. Właśnie ruszyła ich 5. odsłona, która przybiera coraz większy rozmach.

- Cała idea polega na stworzeniu czegoś darmowego, czegoś z czego korzystają ludzie, którzy mają pieniądze, a z czego w tym przypadku mógłby skorzystać każdy, nawet jeśli nie dysponuje dużym budżetem - mówi główny pomysłodawca wydarzenia, znany trener personalny Adam Bartosiak.

Bartosiak tegoroczną edycję przygotowuje z Yasumi Medestetic & SPA, Anną Czajkowską i Kamilą Banel. To głównie za sprawą współorganizatorek same Metamorfozy, przeszły metamorfozę. Wyjątkowo skierowane są nie tak jak przy poprzednich edycjach do pań, a do panów.

Przez osiem tygodni czterech mężczyzn wykona plan treningowy (planowane są 2 treningi siłowe w tygodniu i codzienne cardio, w dowolnych godzinach) oraz przejdzie szereg zabiegów. Za opiekę trenerską odpowiedzialny będzie Adam Bartosiak. Yasumi zagwarantuje pakiet zabiegów wymrażania tkanki tłuszczowej oraz zabiegi ujędrniające. Opiekę dietetyczną zapewni Kamila Banel - Dietoterapia, a coaching - Working Academy Anna Czajkowska.

- Nie tylko chodzi o to, by taką osobę odchudzić, ale też staramy się, by uczestników edukować i wzbogacać ich wiedzę - podkreśla Adam Bartosiak.

Jak mówi, ze swego doświadczenia wie, że wiele osób chodzi na siłownię, ale nie zawsze korzysta z niej umiejętnie. Jak to robić i czym się wspomóc, by treningi były skuteczniejsze, mówiono podczas pierwszego spotkania-castingu. Na innym, na konkretnych przykładach, barber pokaże, co i jak warto warto eksponować w swojej urodzie fryzurą czy zarostem.

Uczestnicy metamorfoz, oprócz ćwiczeń i zabiegów, znajdą się pod opieką okulisty, stylistki i fryzjera oraz będą mogli skorzystać z opcji pamiątkowego tatuażu. Każdemu z nich zostanie wykonana profesjonalna sesja przed i po metamorfozie.

Udział w wydarzeniu to świetna okazja, by spotkać ciekawych ludzi, ale też dobrze się bawić. Castingowe treningi poprowadzą Kamil Szeremeta, Lowlanders Białystok i Klub Bokserski Głazboxing. Zaplanowana jest również gra w terenie zorganizowana przez Discovery Race.

Udział w Metamorfozach jest całkowicie darmowy. Co zrobić, by się zgłosić? Pod facebookowym postem (tutaj) należy napisać kilka słów o sobie. Potem trzeba oznaczyć minimum trzy osoby, z którymi chętni chcieliby przejść metamorfozę oraz udostępnić wydarzenie na swojej tablicy, w formie postu publicznego. Ponadto przez 6 tygodni będą organizowane spotkania-castingi (szczegóły: Metamorfozy 2023. Męska edycja). Najbliższy, drugi, zaplanowano 25 lutego. Na spotkanie przyjść może każdy. To właśnie w ich trakcie organizatorzy będą poznawali chętnych i spośród nich, po ostatnim castingu, wybiorą 4 osoby, którym przygotują metamorfozę.

Jak mówią organizatorzy, główną nagrodą jest wygranie zdrowia, nowej sylwetki i dobrego samopoczucia. Ale to nie wszystko. Będą też nagrody, w tym weekend za kółkiem najnowszego ekologicznego samochodu Renault oraz udział w imprezach.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1493 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39