POLECAMY
64-letni mieszkaniec Klukowa spłonął we własnym domu. Siemiatyccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
W minioną sobotę (12.12) około godziny 22:30 dyżurny siemiatyckiej policji otrzymał zgłoszenie o pożarze w miejscowości Klukowo. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że zapalił się drewniany dom mieszkalny. Strażacy po ugaszeniu ognia wewnątrz budynku znaleźli zwłoki 64-letniego mężczyzny. Okazało się, że był to właściciel posesji. Teraz policjanci z Siemiatycz będą ustalać okoliczności tej tragedii. Źródło: podlaska.policja.gov.pl
E.S.
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji