Miałeś stłuczkę? Wybierz warsztat godny zaufania

2014.01.24 00:00
Miałeś wypadek i chcesz naprawić samochód? W gąszczu stacji obsługi, dostępnych w Białymstoku, ciężko wybrać właściwą – klient zawsze jest zapewniany o najwyższej jakości świadczonych usług, a jednocześnie niskiej cenie. Często jednak przy opuszczaniu serwisu wiemy, że rzeczywistość wygląda inaczej. Warto zaufać profesjonalistom z ponad 20-letnim doświadczeniem. Serwis Blacharsko Lakierniczy Kaliccy to gwarancja najwyższej jakości naprawy i zadowolenia klienta.
Miałeś stłuczkę? Wybierz warsztat godny zaufania
Serwis Blacharsko Lakierniczy Kaliccy

Serwis Blacharsko Lakierniczy działa na rynku już od 1991 roku. Specjaliści dysponują tutaj najnowocześniejszym sprzętem, jaki jest obecnie wykorzystywany w autoryzowanych serwisach samochodowych w całej Europie. Serwis Kaliccy to przede wszystkim bogaty park maszynowy, czyli nowoczesne kabiny lakiernicze, strefy przygotowania, ramy do naprawy nadwozi, urządzenia pomiarowe oraz wysokiej klasy zgrzewarki.

Likwidacja wszelkiego rodzaju szkód komunikacyjnych

W ofercie serwisu Blacharsko Lakierniczego Kaliccy znajdziemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze aut powypadkowych wszystkich marek. Co ważne, firma prowadzi rozliczenia bezgotówkowe ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Musimy tutaj pamiętać o tym, że likwidator szkody nie może nam narzucić miejsca naprawy naszego auta. To my sami wybieramy serwis blacharski, z którego usług chcemy skorzystać. Warto zatem wybrać serwis, który wykona naprawę naszego auta profesjonalnie. Klienci serwisu Kaliccy mogą liczyć na samochody zastępcze oraz pomoc w transporcie auta do serwisu. Do dyspozycji są dwie lawety, które zapewnią bezpieczny przewóz samochodu. Samochody oczekujące na naprawę są odpowiednio zabezpieczone na parkingu firmowym monitorowanym przez całą dobę. Naprawy w Serwisie Kaliccy są wykonywane zgodnie z zalecaną przez producentów technologią.

- Stosujemy najwyższej jakości lakiery, podkłady oraz zabezpieczenia antykorozyjne – mówi Dariusz Kalicki z Serwisu Blacharsko-Lakierniczego Janusz Kalicki i Wspólnicy Sp.J.

Rynek napraw samochodów na przestrzeni ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Co chwila wchodzą nowe technologie naprawy aut, a wraz ze zmianami poszerza się wyposażenie i kwalifikacje pracowników Serwisu Kaliccy. Wykwalifikowana kadra pracuje na zaawansowanych technologicznie urządzeniach oraz bardzo bogatym wyposażeniu warsztatu. Do napraw aut klientów przeznaczone są m.in.: kabiny lakiernicze (Lutro, Blowtherm EPC, Blowtherm PLUS), mieszalnie lakierów (R-M, Standox) oraz strefy przygotowawcze (Blowtherm). Dzięki temu mamy pewność, że nasze auto zostanie dobrze naprawione.

Uszkodzony samochód służbowy to nie problem. Kompleksowa obsługa klientów flotowych

Uszkodzenie firmowego samochodu wcale nie musi oznaczać dla nas ogromnych problemów z transportem i strat dla firmy. Serwis Kaliccy zapewnia bowiem swoim klientom samochody zastępcze. Wśród nich znajdziemy m.in. auta osobowe, osobowe z segmentu premium, dostawcze oraz terenowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci zachowują mobilność dla siebie i swojej firmy.

Warto także odwiedzić stronę internetową serwisu, na której znajdziemy wiele istotnych informacji na temat postępowania w razie wypadku. Można tam również pobrać wzór druku oświadczenia sprawcy kolizji, który każdy kierowca powinien posiadać w schowku swego auta. Znajdziemy tutaj także informacje na temat procesu naprawy, którego etapy są poddawane szczegółowej kontroli jakości.

Odwiedź stronę Serwisu Blacharsko Lakierniczego Kaliccy

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1779 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39