Michał Szpak przyjedzie do Białegostoku. Rozdajemy bilety [KONKURS, WIDEO]

2017.03.01 14:37
Fani Michała Szpaka będą mogli usłyszeć artystę w stolicy Podlasia. Koncert w poniedziałek (6.03) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.
Michał Szpak przyjedzie do Białegostoku. Rozdajemy bilety [KONKURS, WIDEO]
Fot: materiały organizatora
Michał Szpak

Już pierwszym występem w programie "X-Factor" Michał Szpak zachwycił jurorów i publiczność, wykonując utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". I było zgodnie z planem - zaśpiewał w finale muzycznego show wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tak wyrazistym image'u i wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą - zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Szpak wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Mobym, śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns'n'Roses i Lenny'ego Kravitza.

5 marca 2016 r. Michał Szpak, z utworem "Color of your life", wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 r. reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.Finałowy występ Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, według których artysta zasłużył na 3. miejsce. Finalnie polski wokalista zajął 8. pozycję. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

Ponadto w czerwcu 2016 r. na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobył Grand Prix Publiczności - Złote Opole będące podsumowaniem 53-letniej tradycji festiwalu.

Michał Szpak zaśpiewa w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Koncert w poniedziałek (6.03) o godz. 19.00. Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Wygraj bilety: Konkurs

Zobacz też: Michał Szpak - koncert w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1834 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39