"Między łóżkami" i "Dobrze się kłamie", czyli spektakle w iście gwiazdroskiej obsadzie

2022.01.22 14:53
Już w najbliższą niedzielę i poniedziałek w Białymstoku odbędą się dwie popularne sztuki: "Między łóżkami" i "Dobrze się kłamie".
"Między łóżkami" i "Dobrze się kłamie", czyli spektakle w iście gwiazdroskiej obsadzie
Fot: mat. prasowe

"Między łóżkami"

To sztuka autorstwa Norma Fostera, w reżyserii Artura Barcisia. W zabawny, ale też wzruszający sposób opowiada o perypetiach bohaterów.

Całość dzieje się w przeciągu dwóch godzin, w sześciu różnych pokojach. Historie osnute są wokół tytułowych "łóżek". W przedstawieniu widzimy parę 50-latków godzących się uprawiać seks na antenie radiowej, włamywaczy: zawodowca i amatora-księgowego, starzejącą się gwiazdę rocka Tommy'ego Quick'a i jego młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim ten pierwszy raz. Oprócz nich jest jeszcze szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych przez piątkę znakomitych aktorów.

Warto wybrać się na przedstawienie "Między łóżkami" nie tylko po to, by się dobrze bawić, ale także po to, by zobaczyć znanych i lubianych aktorów i aktorki w niekonwencjonalnych, odważnych, przekraczających pewne granice rolach. W spektaklu grają (wymiennie): Katarzyna Skrzynecka/Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz/Maria Niklińska/Paulina Gałązka, Artur Barciś, Lesław Żurek/Robert Majewski, Radosław Pazura.

SZCZEGÓŁY I BILETY

"Dobrze się kłamie"

Spektakl powstał na bazie filmowego hitu. Jest to opowieść o grupce przyjaciół, którzy spotykają się na kolacji i zaczynają grać w dość ryzykowną grę... Oto każdy ma ujawnić zawartość swojego telefonu.

Kto jest szczery, kto coś ukrywa? Kto może siedzieć spokojnie, a kto musi zacząć kłamać? Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym "ściemnianie" wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?

W spektaklu "Dobrze się kłamie" występuje plejada prawdziwych aktorskich gwiazd: Olga Bołądź/Magdalena Lamparska, Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska, Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz, Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński, Marcin Perchuć/Piotr Grabowski, Bartek Topa/Przemysław Sadowski, Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar (obsada wymienna).

SZCZEGÓŁY I BILETY

Portal Białystok Online patronuje obu wydarzeniom.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

787 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39