Międzynarodowy przewoźnik otworzył biuro w Białymstoku

2013.06.29 00:00
Międzynarodowe przewozy autokarowe to dziś jedna z najwygodniejszych i najtańszych opcji podróżowania. Firma Ecolines Polska specjalizuje się w wygodnym, bezpiecznym i niedrogim przewozie pasażerów do 169 miast w Europie.
Międzynarodowy przewoźnik otworzył biuro w Białymstoku

Firma Ecolines otworzyła swoje firmowe biuro sprzedaży w Białymstoku. Mieści się ono w centrum miasta, na głównej hali Dworca PKS. Przemiła obsługa zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 18.00 oraz w sobotę od 8.30 do 14.00. Biuro oferuje sprzedaż autokarowych biletów międzynarodowych, lotniczych oraz promowych. Klient otrzyma tu pełną informację dotyczącą jego podróży.

Jeden przewoźnik - 169 przystanków w całej Europie

Firma Ecolines to związek kilku partnerów, którzy za cel postawili sobie wysoki poziom obsługi pasażera, szeroką siatkę połączeń i przystępną ofertę cenową. Specjalizuje się w międzynarodowych przewozach autokarowych, a jej zasięg to 169 miast w 18 państwach. Stale poszerza ofertę obsługiwanych tras i miast docelowych. Obsługuje przejazdy do Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Belgii, Niemiec, Szwajcarii, Węgier, Białorusi, Rosji, Łotwy, Litwy, Estonii, Ukrainy, Rumunii, Bułgarii i Grecji.

Ecolines dba o swoich pasażerów od 20 lat

Ecolines istnieje na rynku od 20 lat i z roku na rok udoskonala standard obsługi pasażerów.
- Tylko zadowolony klient pozwala na rozwój firmy – podkreślają pracownicy Ecolines. Firma dba przy tym przede wszystkim o jakość i bezpieczeństwo swoich usług, a wszystko to w przystępnej cenie.

Autokary Ecolines wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, odtwarzacze DVD, indywidualne sterowanie dźwięku, gniazdka 220 V, toaletę oraz darmowe WiFi. Pojazdy utrzymywane są w dobrym stanie technicznym i spełniają wymagania rynku europejskiego. Poza komfortem przejazdu firmę wyróżnia podróżowanie bez przesiadek, co znacznie skraca całkowity czas jazdy.

Promocyjne przejazdy i zniżki

Firma regularnie poszerza ofertę promocyjną na przejazdy. Istnieją stałe zniżki dla dzieci, młodzieży i osób do 26. roku życia, zniżki dla osób powyżej 59. roku oraz nieregularne promocyjne ceny przejazdów. Pasażerowie po kilku przejazdach mogą otrzymać kartę stałego klienta uprawniającą do stałej zniżki lub zbierać punkty w programie "Bonus".

Joanna Kulik
24@bialystokonline.pl

1556 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39