Miejsca przyjazne mamom poszukiwane

2009.11.17 00:00
Do końca listopada można nadsyłać propozycje ciekawych, przystosowanych do przyjęcia rodziców z dziećmi miejsc.

Założeniem Konkursu na Miejsca Przyjazne Mamom jest docenienie instytucji, przedsiębiorców, organizacji, które wykazały się wrażliwością na potrzeby rodziców małych dzieci.

Akcję organizują Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych i białostocka "Gazeta Wyborcza". Odbywa się ona w kilku etapach. W pierwszym zbierane są propozycje miejsc. Mogą to być zarówno kawiarnie, kina, restauracje, jak i sklepy, centra handlowe, organizacje, urzędy - wszystkie miejsca publiczne, do których mogą przyjść rodzice z dziećmi, oraz gdzie będą czuć się komfortowo. Maile należy przesyłać na adres katarzyna.kruszewska@owop.org.pl lub joanna.klimowicz@bialystok.agora.pl do końca listopada. Powinny się w nich znaleźć: nazwa i adres miejsca pretendującego do tytułu Przyjaznego Mamom, krótkie uzasadnienie, dlaczego tak lubimy to miejsce i jakimi dysponuje udogodnieniami dla rodziców i dzieci oraz dane osoby zgłaszającej.

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń kapituła konkursowa, złożona z przedstawicieli OWOP-u oraz "Gazety Wyborczej", wybierze 10 półfinalistów. Od połowy grudnia wszyscy czytelnicy oraz internauci będą mogli głosować na swoje ulubione miejsca.

andy

708 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39