Miesiąc Dobroczynności zakończony sukcesem. Zebrano 30 tys. zł

2015.12.07 00:00
Białostoczanie po raz kolejny okazali hojność. Chętnie zbierali pieniądze, które zostaną przeznaczone na paczki świąteczne dla chorych dzieci i aparat USG do hospicjum perinatalnego.
Miesiąc Dobroczynności zakończony sukcesem. Zebrano 30 tys. zł
Fot: Fundacja "Pomóż Im"
30 tys. zł zebrano podczas Miesiąca Dobroczynności

Fundacja "Pomóż im" w trakcie Miesiąca Dobroczynności zorganizowała m.in. koncert De Mono Symfonicznie w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Odbył się też bal andrzejkowy. Oprócz tego w różnych częściach miasta były rozstawione puszki, do których każdy mógł wrzucić symboliczną złotówkę.

- Białostoczanie po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Pokazali, że można na nich liczyć. Wypełniona praktycznie do ostatniego miejsca sala Opery w trakcie koncertu, ponad 150 osób bawiących się na charytatywnym balu andrzejkowym i pełne puszki, które były rozstawione w restauracjach, sklepach, punktach usługowych. To wszystko dowodzi ogromnej wrażliwości na los naszych maluchów – mówi Arnold Sobolewski, prezes Fundacji "Pomóż Im".

W sumie zebrano 31 105,98 zł. Za te pieniądze zostanie zakupiony opał na zimę i świąteczne paczki dla chorych dzieci oraz aparat USG do nowo powstałego hospicjum perinatalnego (zobacz: W Białymstoku zaczęło działać hospicjum perinatalne).

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl
1377 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39