Mieszanina alternatywnego popu i elektronicznego rocka, a do tego wybitne teksty [KONKURS]

2024.03.20 11:11
Już w najbliższą sobotę (23 marca) w białostockim Klubie Fama zabrzmi koncert "Premiery Muzyczne: SWIERNALIS". Mamy dla was bilety na te wydarzenie.
Mieszanina alternatywnego popu i elektronicznego rocka, a do tego wybitne teksty [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Swiernalis jest nie tylko wokalistą, ale także producentem, autorem tekstów, muzykiem i kompozytorem. Jak zapewniają organizatorzy, jego twórczość charakteryzują wybitne teksty i dojrzałe kompozycje, a także rzadko spotykany nonkonformizm. Poza muzyką, fascynuje go kosmos i abstrakcja.

Dzieł Swiernalisa nie da się zakwalifikować do jednego gatunku muzycznego. Tworzy coś na granicach alternatywnego popu i elektronicznego rocka. Chętnie wykorzystuje także rap i muzykę dance.

Twórca zadebiutował w 2016 roku. Współpracując z wytwórnią Kayax wydał wówczas swój pierwszy, solowy album "Drauma". Cztery lata później w świat poszedł jego kolejny album, zatytułowany "Psychiczny fitness". Następnie, w kwietniu zeszłego roku wydał płytę "Stoicki Niepokój". Album został świetnie przyjęty przez słuchaczy i dziennikarzy.

Swiernalis nie ogranicza się jednak tylko do kariery solowej. Jako producent muzyczny pomaga innym artystom w ich poszukiwaniach własnej przestrzeni muzycznej. Reprezentował także nasz kraj podczas międzynarodowych songwritingcampach. Był między innymi na Węgrzech i w Portugalii. Współpracował z takimi wytwórniami, jak Mystic Production, Delphy Records, Magic Records oraz z artystami niezrzeszonymi.

W Białymstoku wystąpi wraz ze swoim zespołem. Na scenie zobaczymy Adama Fordona (bębny), Adama Barana (gitara), Adama Świerczyńskiego (bas, moog, chórki) oraz Macieja Moroza (klawisze, chórki). Paweł Swiernalis wystąpi jako wokalista i gitarzysta.

Koncert "Premiery Muzyczne: SWIERNALIS" odbędzie się już w najbliższą sobotę (23 marca) o godzinie 20:00 w białostockim Klubie Fama.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na te wydarzenie KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1871 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39