Mlekovita otworzyła pierwszą w Polsce mleczną hurtownię Cash&Carry

2013.08.08 00:00
Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego na początku sierpnia otworzyła pierwszy w branży mleczarskiej punkt Cash&Carry zlokalizowany w Warszawie.
Mlekovita otworzyła pierwszą w Polsce mleczną hurtownię Cash&Carry
Fot: sxc.hu

SM Mlekovita 3 sierpnia otworzyła w Warszawie nowoczesne centrum zaopatrzenia hurtowego, oferujące nie tylko szeroki wachlarz markowych produktów, ale również profesjonalne rozwiązania biznesowe. To innowacja w branży mleczarskiej – MLEKOVITA Cash&Carry to pierwszy taki punkt na mleczarskiej dystrybucyjnej mapie Polski.

Utworzenie hurtowni, według wstępnych szacunków, kosztowało blisko 3 mln zł. Lokalizacja w Warszawie nie jest przypadkowa, bliskość warszawskiego Okęcia, głównych szlaków komunikacyjnych oraz dworca kolejowego, zapewniają centrum dystrybucyjnemu MLEKOVITA Cash&Carry szerokie możliwości logistyczne, nie tylko w skali regionu i kraju, ale również międzynarodowej.

W nowym punkcie będzie oferowana cała gama produktów Mlekovity, która nie była wcześniej dostępna w żadnej hurtowni czy hipermarkecie. Zakupy tutaj będą mogli robić nie tylko dostawcy hurtowi, ale także detaliczni.

Decyzja o otwarciu hurtowni Cash&Carry jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynków zbytu na artykuły mleczarskie. Zarząd firmy nie wyklucza, że w przyszłości powstaną podobne punkty w innych polskich miastach.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1791 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39