Młoda białostoczanka walczy o sprawność. Trwa internetowa zbiórka pieniędzy

2024.03.01 14:29
Po wypadku komunikacyjnym życie Ewy Kuczewskiej zmieniło się diametralnie. Wciąż trwa walka o jej sprawność - każdy może wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie białostoczanki.
Młoda białostoczanka walczy o sprawność. Trwa internetowa zbiórka pieniędzy
Fot: pomagam.pl

W sierpniu 2022 białostoczanka Ewa Kuczewska uległa wypadkowi, po którym znalazła się w szpitalu w stanie ciężkim. Lekarze stwierdzili u dziewczyny poważne uszkodzenie mózgu. Przez 1.5 miesiąca - podczas pobytu na oddziale - trwała nierówna walka o jej życie. Choć Ewie udało się odzyskać przytomność, całkowita świadomość nie powróciła.

Niespodziewane zrządzenie losu odebrało młodej studentce architektury sprawność, marzenia i plany, których miała wiele. W aktualnej sytuacji Ewa potrzebuje ciągłej rehabilitacji, która pomaga jej wrócić do sprawności. To niestety sporo kosztuje. W walce o lepsze jutro i powrót dziewczyny do zdrowia nie ustaje jej mama.

- Ewa doznała uszkodzenia OUN i urazu czaszkowo mózgowego, ale nie straciła siły , wiary i nadziei na lepsze jutro. Moim jedynym sensem życia jest walka o Ewuni sprawność, marzenia i radość życia. Nigdy się nie poddam. Doświadczyłam już ogromnej pomocy i wsparcia ze strony niezwykłych ludzi, lecz nasza walka trwa nadal. Osiągnęłysmy tak wiele i nie możemy się poddać - mówi pani Beata Kuczewska.

Każdy może wesprzeć Ewę. Prowadzona jest internetowa zbiórka.

ms
24@bialystokonline.pl

1080 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39