Młoda Jagiellonia przegrała drugi sparing

2012.01.24 00:00
W poniedziałek piłkarze Młodej Jagiellonii przegrali w Zambrowie z Młodą Legią 0:2 (0:0). Obie bramki dla druzny ze stolicy zdobył Kamil Kurowski. Była to druga porażka podopiecznych trenera Wojciecha Kobeszki. Wcześniej białostoczanie ulegli drużynie z Dabrowy Białostockiej.
Fot: jagiellonia.pl
Trener Wojciech Kobeszko zrezygnował z Litwinów

Szkoleniowiec Młodej Jagi testował kilku zawodników. Wiadomo, że egzaminu nie zdali dwaj Litwini - Ryszard Kulis i Aleksander Osetrovas. Z zespołem zostają natomiast Maciej Orpik (ostatnio Sokół Sokółka) i Rafał Maliszewski (Hetman Tykocin)

Testowani w meczu z Dębem Tomasz Hudoń i Patryk Sienkiewicz z Puszczy Hajnówka oraz Bartłomiej Wasiluk i Kamil Kocoł z UKS TOP-54 Biała Podlaska mogliby wzmocnić zespół juniorów.

Następny sparing Młoda Jagiellonia zagra w najbliższą sobotę. Rywalem będzie Olimpia Zambrów.

Jagiellonia Białystok (ME) - Legia Warszawa (ME) 0:2 (0:0). Bramki: Kurowski 66, 76.

Jagiellonia ME: Lipka - Butkiewicz, Waszkiewicz, Radecki, Straus - Malinowski, Szymaniuk, Murawski, Jastrzębski - Mackiewicz, Zapolnik. Grali także: Walczyk, Laskowski, Kosiński, Szóstko, Józefiak, Zawadzki, Maliszewski, Osetrovas, Drażba, Orpik, Kądzior, Kulis, Grudziński, Kowalewski, Prusinowski.

Legia ME: (I połowa) Więczatek - Breś, Kneżević, Cichocki, Widejko - Prusinowski, Latos, Kopczyński, Rzuchowski, Misiak - Efir. (II połowa): Pogorzelec - Wolski, Długołęcki (81. Dalkowski), Dankowski (74. M. Grudniewski), M. Grudniewski (64. Bochenek) - Turzyniecki, Bogusławski, Świerk (64. Kurowski), Gąsior (74. Świerk), K. Grudniewski (74. Kępka) - Kępka (64. Romachów).