Młoda Jagiellonia wygrała z Wissą Szczuczyn

2012.02.25 00:00
Młoda Jagiellonia Białystok rozegrała ostatni mecz kontrolny przed wznowieniem rozgrywek w lidze. Podopieczni trenera Wojciecha Kobeszki pokonali boisku MOSP-u czwartoligową Wissę Szczuczyn 3:1 (2:1). W drużynie z Białegostoku zagrało trzech zawodników pierwszego składu. Thiago Cionek pauzuje za kartki. Z kolei Rafał Grzyb i Marko Cetković dochodzą do formy po kontuzjach.

Pierwszą bramkę strzeliła Wissa. Gola zdobył w 11. minucie Mariusz Łapiński, który zabrał piłkę Cionkowi. W 28. minucie wyrównał testowany w Jagiellonii Patryk Burzyński. Przed przerwą na prowadzenie białostoczan wyprowadził Przemysław Jastrzębski, który wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. Jej autorem był Kamil Zapolnik.

Za tydzień Młoda Jagiellonia rozegra mecz ligowy. W Chorzowie zmierzy się z miejscowym Ruchem. Mecz rozegrany zostanie 3 marca o godzinie 12.

Wissa Szczuczyn - Jagiellonia Białystok (ME) 1:3 (1:2). Bramki: Łapiński 11 - Burzyński 28, Jastrzębski 40 (k), Zapolnik 80.

Jagiellonia Białystok ME: Walczyk (46. Lipka) - Laskowski (46. Butkiewicz), Cionek (46.Waszkiewicz ), Radecki (46. Szóstko), Józefiak (46. Straus) - Milewski (46. Grudziński), Malinowski (46. Szymaniuk 60. Zawadzki), Grzyb (46. Drażba), Jastrzębski (46. Murawski) - Burzyński (46. Mackiewicz) - Ćetković (46. Zapolnik)