Mobilna scena na dachu autobusu. Wyjątkowy koncert również w Białymstoku [WIDEO]

2015.04.24 00:00
Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena to podróż do korzeni polskiego hip-hopu i z powrotem. Już w czerwcu, w sześciu miastach - w tym w Białymstoku - wystąpią kluczowi artyści rodzimej sceny.
Mobilna scena na dachu autobusu. Wyjątkowy koncert również w Białymstoku [WIDEO]
Fot: Piotr Jakubowski
Red Bull Tour Bus 2013

Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena jest projektem, który połączy kilka pokoleń artystów. Wraz z gospodarzami trasy koncertowej fani będą mogli odkryć kulisy narodzin rapu i poznać jego nowych bohaterów w tych miastach. Występujący artyści zaprezentują oprócz korzeni, także rozwój sceny hip-hopowej.

Wystąpią: Sokół - głowa wytwórni Prosto, kiedyś członek grup WWO, Zip Skład i TPWC, Ras z Rasmentalism, Kosi z zespołu JWP oraz zasłużeni dla sceny hip-hopowej DJ-e: Steez - połowa duetu PRO8L3M oraz turntablista Mr Krime wraz z Łukaszem Stasiakiem z Alkopoligamii w roli prowadzącego.Obok składu głównego na koncertach pojawią się goście związani z lokalnymi scenami oraz artyści współcześnie je kontynuujący. W Białymstoku będą to Pih, Te-Tris i Pogz. Koncert w naszym mieście, który zaplanowano na 9 czerwca, otworzy projekt. Red Bull Tour Bus zawita też do: Kielc, Lublina, Katowic, Częstochowy i Szczecina.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1645 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39