Mocne uderzenie stand-upu. Finał sezonu

2019.05.07 10:27
Wiolka Walaszczyk i Piotr Splin będą gośćmi imprezy kończącej stand-upowy sezon. Odbędzie się ona w środę (8.05) w klubie Fama.
Mocne uderzenie stand-upu. Finał sezonu
Fot: Daria Zarówna
Wiolka Walaszczyk

Uderzenie kończące stand-upowy sezon zimowy będzie w tym roku naprawdę mocne! Do Białegostoku wraca wspaniała Wiolka Walaszczyk, na deskach Famy zadebiutuje również Piotr Splin. A poza tą dwójką zacnych stand-upowych gości ze swoim programem "Hihilista" pożegna się wreszcie gospodarz Mieszko Minkiewicz. Wszystko to przy akompaniamencie pierwszego nagrania na YouTube. Przyjdźcie zatem i bawcie się dobrze, a już wkrótce będziecie mogli obejrzeć ten występ wraz z waszymi reakcjami w internecie.

Wiolka Walaszczyk to stand-uperka z Gdańska. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. Wiolka Walaszczyk wystąpi z nowym materiałem "Życie Od Kuchni". W swoim programie chętnie opowiada o życiu prywatnym, jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

Piotr Splin to smutny śmieszek prowadzący bloga poświęconego komedii - zycietokomedia.pl. Finalista IV edycji Antrakt Stand-up Festiwalu. Ulubieniec babci Jagusi, wielbiciel umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. Obawia się, że może być hipochondrykiem, ale lekarze mówią, że to tylko sobie wmawia.

Mieszko Minkiewicz jest stand-uperem z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i YouTube'em. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Początek imprezy o godz. 19.00. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Mocne uderzenie stand-upu: Finał sezonu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1662 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39