Mocne uderzenie stand-upu. Kabaretowa impreza

2018.12.11 10:01
Michał Leja i Tomek Kołecki wystąpią podczas imprezy pod nazwą "Mocne uderzenie stand-upu". Odbędzie się ona w czwartek (13.12).
Mocne uderzenie stand-upu. Kabaretowa impreza
Fot: Michał Leja/FB

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show", który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył "Wszyscy na jednego. Roast 'Diablo' Włodarczyka" w telewizji TVN. Wystąpił w programie "Kuba Wojewódzki", w "Comedy Club" na Comedy Central oraz dwukrotnie w "Tylko Dla Dorosłych" w TVP2.

Z kolei Tomek Kołecki jest jednym z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w 1997 roku, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak "Tylko dla dorosłych" w TVP2, "Comedy Club" w Comedy Central czy "Kuba Wojewódzki" w TVN. Wygrał 4. edycję Antrakt Stand-up Festiwal, dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak warszawski Torwar, katowicki Spodek czy gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę".

Imprezę poprowadzi gospodarz sceny Mieszko Minkiewicz. Chętni mogą wystąpić w openmic.

Mocne uderzenie stand-upu rozpocznie się o godz. 18.00 w klubie Fama. Będzie to ostatnia z tego cyklu impreza w tym roku.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz też: Białystok - mocne uderzenie stand-upu: Leja, Kołecki

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1136 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39