Mocne uderzenie stand-upu. Wygraj zaproszenie na imprezę [KONKURS]

2018.11.12 07:59
Mateusz Socha i Tomasz Boras Borkowski wystąpią podczas najbliższej imprezy pod hasłem "Mocne uderzenie stand-upu". Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że odbędą się dwie imprezy - w czwartek (15.11) i sobotę (17.11).
Mocne uderzenie stand-upu. Wygraj zaproszenie na imprezę [KONKURS]
Fot: Mieszko Minkiewicz

Mateusz Socha to przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart, czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem. Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAK-a, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal.

Wystąpi także Tomasz Boras Borkowski. Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występ na zagraniczne dla europejskiej Polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.

Imprezę poprowadzi gospodarz sceny - Mieszko Minkiewicz. Chętni wezmą udział w openmic.

Początek wtorkowej imprezy o godz. 19.00 (bilety są wyprzedane), sobotnie rozpocznie się o godz. 18.00. Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Wygraj zaproszenie na sobotnią imprezę: Konkurs

Szczegóły:
Mocne uderzenie stand-upu,
Białystok (drugie wydarzenie!) - Mocne uderzenie stand-upu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1105 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39