Motocyklowy sezon dobiega końca. Czas na jego huczne zwieńczenie

2019.10.26 11:52
W niedzielę (27.10), na Torze Wschodzący Białystok, odbędzie się impreza kończąca sezon motocyklowy. Z tej okazji planowanych jest wiele atrakcji.
Motocyklowy sezon dobiega końca. Czas na jego huczne zwieńczenie
Fot: BOSiR

Pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu, przeciąganie dostawczego auta, food trucki - m.in. takie atrakcje przygotują organizatorzy wydarzenia, które będzie miało na celu efektowne zakończenie sezonu motocyklowego. Ponadto przeprowadzone zostaną darmowe jazdy jednośladami. Każdy będzie mógł wjechać na tor bez względu na pojazd, wiek, wyposażenie czy umiejętności. Jest to zatem idealna okazja, aby przekonać się na własnej skórze, że białostocki tor to nie tylko miejsce dla doświadczonych motocyklistów. Na terenie obiektu swobodnie mogą też szkolić swe umiejętności ci, którzy na co dzień nie mają styczności z różnego rodzaju jednośladami.

W trakcie niedzielnej imprezy coś dla siebie znajdą również te osoby, które chciałyby przemierzyć tor w roli pasażera. Ciekawie zapowiadają się także zawody o tytuł Kierowcy Podlasia 2019 i Motocyklisty Podlasia 2019. Aby w nich zwyciężyć, trzeba będzie jak najlepiej uporać się z przygotowaną próbą sprawnościową. Zawiedzione nie powinny być też dzieci, gdyż do ich dyspozycji pojawią się dmuchańce.

Impreza na mieszczącym się przy ul. Ciołkowskiego Torze Wschodzący Białystok rozpocznie się o godz. 10.00. Jej zakończenie zaplanowano na godz. 18.00. Wstęp jest darmowy.

Więcej informacji: Zakończenie sezonu motocyklowego 2019

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1421 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39