MotoMikołaje 2023. Czas na przejazd ulicami miasta i wielki finał akcji

2023.12.01 09:34
To będzie dzień pełen świątecznej magii. W sobotę (2.12) zmotoryzowani mikołajowie udadzą się do Folwarku Nadawki, gdzie wręczą podopiecznym podlaskich domów dziecka worki pełne prezentów.
MotoMikołaje 2023. Czas na przejazd ulicami miasta i wielki finał akcji
Fot: Redakcja BiałystokOnline

Jak co roku, tak i tym razem, w Białymstoku organizowana jest akcja MotoMikołaje. Przed kilkoma dniami w Galerii Jurowieckiej odbywały się kwesty, podczas których osoby zaangażowane w charytatywne wydarzenie zbierały datki do puszek, natomiast w najbliższą sobotę będzie miał miejsce finał akcji, a najważniejszy punkt w harmonogramie stanowić ma przekazanie prezentów podopiecznym lokalnych domów dziecka.

Przyodziani w czerwone stroje motocykliści wyruszą z workami pełnymi niespodzianek spod białostockiego MotoPubu, obierając kurs na Folwark Nadawki. Wyjazd planowany jest o godz. 12.00 i właśnie wtedy warto wypatrywać bohaterów całej akcji na ulicach naszego miasta.

- Zachęcamy wszystkich motocyklistów, którzy czują się na siłach, aby ozdobili swoje maszyny i dołączyli do naszej kolumny motocykli. Razem stworzymy niezapomniany konwój świątecznej radości. Zapraszamy również właścicieli quadów, aby wyruszyli razem z nami - namawiają organizatorzy wydarzenia.

W konwoju znajdzie się także zabytkowy autobus - Autosan H9-20.32 "Rentgen", którym przyjadą członkowie Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku. Już na miejscu, w Folwarku Nadawki, planowane jest ognisko i spotkanie z dziećmi, do których powędrują zgromadzone prezenty. Nie zabraknie również różnego rodzaju atrakcji przygotowanych przez partnerów charytatywnego eventu.

Imprezę, już tradycyjnie, zwieńczy wieczorne spotkanie uczestników wydarzenia. Tym razem punktem, gdzie dojdzie do podsumowania całej akcji, będzie MotoPub.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1348 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39