Motor Lenarciak z Białegostoku najlepszym serwisem oponiarskim

2015.06.21 00:00
Już po raz siódmy Continental przygotował ranking najlepszych w Polsce serwisów oponiarskich, należących do sieci Conti3600 Fleet Services. W regionie północno-wschodnim bezkonkurencyjny był serwis Motor Lenarciak z Białegostoku.
Motor Lenarciak z Białegostoku najlepszym serwisem oponiarskim
Fot: Motor Lenarciak

Na podstawie audytu wśród klientów flotowych sieci Conti3600 Fleet Services, Continental opracował ranking najlepszych w Polsce serwisów oponiarskich. Oceniane były: jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zleceń, a także terminowość wykonywania czynności serwisowych.

W regionie północno-wschodnim zwyciężył serwis Motor Lenarciak z Białegostoku. Firma oferuje kompleksową obsługą serwisową pojazdów osobowych oraz ciężarowych.

- Dzięki corocznemu audytowi wśród klientów Conti3600 Fleet Services możemy weryfikować, które z serwisów sieci oferują usługi na najwyższym poziomie. Motor Lenarciak, zwycięzca w regionie północno-wschodnim, według klientów flotowych Continental, wyróżniał się profesjonalną obsługą serwisową - mówi Łukasz Puchała, menedżer sieci Conti360o w Continental Opony Polska.

Wyróżnienie ma dwojakie znaczenie. Po pierwsze, motywuje firmę do dalszego doskonalenia poziomu usług, a ponadto firma z tytułem najlepszego serwisu oponiarskiego w regionie może umacniać swoją pozycję w branży.

- Gratulujemy firmie Motor Lenarciak i życzymy dalszych sukcesów na tym polu działalności - dodał Puchała.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1210 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39