Może być podarta i z plamami. Arsenał zbiera używaną pościel do wystawy

2013.05.23 00:00
Arsenał poszukuje używanej pościeli/poszew i prześcieradeł do pracy artystycznej "Łąka", pokazanej na zbiorowej wystawie "Rzeczy i ludzie", której wernisaż odbędzie się 21 czerwca.
Może być podarta i z plamami. Arsenał zbiera używaną pościel do wystawy
Fot: Galeria Arsenał

Poszwy mogą być w różnej kondycji, nowe, wyblakłe, przetarte, podarte, z trwałymi plamami. Liczy się każda sztuka, dlatego Arsenal bardzo zaprasza do współtworzenia tej realizacji.

Poszwy można składać do 14 czerwca w portierni w siedzibie Galerii Arsenał przy ul. Mickiewicza 2. W sprawie osobistego odbioru pościeli należy kontaktować się pod numerem tel. 607240167.

Uczestnicy wystawy to: Dineo Seshee Bopape, Tymek Borowski, Rafał Bujnowski, Marta Mariańska, Paweł Matyszewski, Shana Moulton, Pavla Scerankova, Jiri Skala, Pavel Sterec. Projekt zaprezentowania prac dziewięciorga artystów, w tym kilku stworzonych specjalnie na okoliczność białostockiej wystawy podejmie wątki emocjonalnych, obsesyjnych i sentymentalnych związków ludzi z przedmiotami; rzeczy jako obiektu indywidualnych badań czy studiów; rzeczy jako elementu dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, przedmiotu jako świadka historii, jak również warunków i okoliczności produkcji rzeczy.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1532 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39