Możecie wygrać bilety do Teatru Dramatycznego [KONKURS]

2016.03.02 12:36
"Bigbit Milicja" i "Zapiski oficera Armii Czerwonej" - bilety na te dwa spektakle Teatru Dramatycznego możecie wygrać w naszych dzisiejszych konkursach.
Możecie wygrać bilety do Teatru Dramatycznego [KONKURS]
Fot: Bartek Warzecha
Wśród weekendowych propozycji jest spektakl "Bigbit Milicja"

Sukces spektaklu "Tango Prohibicja", opowiadającego o nocy sylwestrowej 1939 roku spowodował, że Teatr Dramatyczny zaprasza na drugą odsłonę niekonwencjonalnej i bezpruderyjnej śpiewogry. Widzowie przeniosą się do nietypowej Klubokawiarni, aby spotkać tam piosenkarkę, artystkę malarkę, literata intelektualistę, bikiniarza i ambitnego milicjanta, który nie potrafi zdecydować, po której stronie kurtyny chce stać.

W sylwestrowym programie artystycznym Klubokawiarni znalazły się piosenki m.in. Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Skaldów, Niebiesko-Czarnych, Czerwono-Czarnych, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, Piotra Szczepanika.

Drugą propozycją są "Zapiski oficera Armii Czerwonej". W dziejach białostockiego teatru nie ma sztuki tak sławnej i tak długo utrzymującej się na afiszu, na której wychowują się kolejne pokolenia widzów. Książka Sergiusza Piaseckiego "Zapiski oficera Armii Czerwonej" to błyskotliwe studium mentalności "człowieka radzieckiego". Od ponad 20 lat na scenie Teatru Dramatycznego można je oglądać w brawurowej interpretacji Krzysztofa Ławniczaka.

Wygraj bilety: Konkursy

Repertuar Teatru Dramatycznego

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1698 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39