Możesz pomóc przy organizacji znanego festiwalu

2020.02.24 10:21
Mowa o wydarzeniu pod hasłem "Underground/Independent", które organizuje Białostocki Ośrodek Kultury. Można zostać wolontariuszem podczas imprezy.
Możesz pomóc przy organizacji znanego festiwalu
Fot: Grzegorz Chuczun
Festiwal Underground/Independent

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszem może zostać: osoba pełnoletnia lub osoba niepełnoletnia (która ukończyła 16 lat), po przedłożeniu pisemnej zgody od rodziców lub prawnych opiekunów. Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się przed rozpoczęciem pracy. Organizatorom imprezy zależy na osobach otwartych na nowe wyzwania oraz sztukę. Czas trwania wolontariatu obejmuje okres od 27 lutego do 8 marca.

Aby zostać wolontariuszem podczas Festiwalu, należy napisać kilka zdań o sobie oraz swoich zainteresowaniach i możliwościach oraz przesłać na adres e-mail: film@bok.bialystok.pl. W tytule maila należy wpisać: Wolontariat. Zgłoszenia można przesyłać do środy (26.02).

Underground/Independent po raz 20.

Od dwóch dekad festiwal Underground/Independent wywołuje wiosną w Białymstoku twórczy zamęt, proponując oryginalne filmy, koncerty, wystawy, warsztaty i spotkania.

Podczas festiwalu Underground/Independent kino Forum i klub Fama zostają opanowane przez oryginalnych i niepokornych twórców, intrygujące dzieła filmowe i energetyczne formacje muzyczne. Za sprawą festiwalu, po całym regionie rozlewa się fala, budząca ludzi z komercyjnego snu, aplikowanego im przez środki masowego przekazu. Prezentowani podczas imprezy artyści, nie zważając na mody, popularność i sławę, zdobytą w tych czy innych projektach, kroczą obraną przez siebie drogą, zaświadczając swym działaniem że warto realizować marzenia.

Podczas Festiwalu organizatorzy zapraszają do eksplorowania wyjątkowych przestrzeni życia i sztuki, stających się miejscem gdzie obok siebie egzystuje nowoczesna elektronika, komiks, jazz, street art, zaangażowany dokument, hip hop czy sporty ekstremalne.

Tegoroczna, 20. odsłona imprezy to intensywne artystycznie cztery dni - od 5 do 8 marca. Festiwal organizuje Białostocki Ośrodek Kultury i działający przy nim DKF "GAG".

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1810 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39