Można dostać loda za złotówkę. W nagrodę

2019.06.18 13:48
Uczniowie, którzy nie próżnowali w szkole i dobrze się uczyli, mogą liczyć na nagrodę, jaką jest lód za złotówkę. To świetny sposób na ochłodzenie się po zakończeniu roku szkolnego.
Można dostać loda za złotówkę. W nagrodę
Fot: Lody Bonano

W środę (19 czerwca) uczniowie żegnają mury szkoły, a przed nimi trwające ponad 2 miesiące wakacje. Ci, którzy mają na świadectwach czerwone paski, mogą liczyć na dodatkową nagrodę – loda za 1 zł. Taką ofertę przygotowały Lody Bonano.

- Wszyscy byliśmy kiedyś uczniami i każdy z nas dobrze wie, że zdobycie najwyższych ocen ze wszystkich przedmiotów wymaga nie lada wysiłku. Dlatego chcemy sprawić przyjemność dzieciom, które przez cały rok ciężko pracowały na swoje wyniki w nauce – tłumaczy Monika Zalewska, manager rozwoju sieci i dodaje: – W dniu zakończenia roku szkolnego wystarczy pokazać sprzedawcy swoje świeżo odebrane świadectwo. Na lodziarniach Lody Bonano wiszą już plakaty informujące o całej akcji. Serdecznie zapraszamy zarówno te młodsze, jak i te nieco starsze dzieci  do wspólnego świętowania początku wakacji.

W tym roku młodzież ma więc wiele powodów do zadowolenia, bowiem rok szkolny kończy się nieco wcześniej (pierwotnie miał przypadać w najbliższy piątek - 21 czerwca), a do tego do szkoły uczniowie wrócą dopiero 2 września, bowiem 1 września przypada w niedzielę. Wielu rodziców po zakończeniu roku szkolnego zabiera swoje pociechy na lody, w tym roku (o ile uczyły się dobrze) mogą zapłacić za nie symboliczną kwotę.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1591 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39