Można kupić bilety za złotówkę. Znowu promocja przewoźnika Polski Bus

2013.07.23 00:00
We wtorek (23.07) PolskiBus.com udostępnił nową pulę biletów, korzystając z której pasażerowie mogą wybrać się w podróż w terminie od 1 października do 30 listopada 2013 r. za symboliczną złotówkę.
Można kupić bilety za złotówkę. Znowu promocja przewoźnika Polski Bus
Fot: materiały prasowe

Ceny wypuszczonych właśnie biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy, który obsługuje 12 tras. Dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.

Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory sprzedał ponad 3,6 mln biletów. Chwali się nowoczesnymi autokarami (wszystkie wyposażone w klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi i toaletę) oraz szybkimi przejazdami.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1965 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39