Można pojechać pociągiem za 1 zł. Atrakcyjna oferta Polregio

2019.05.27 16:27
Podróże małe i duże za 1 zł i atrakcje w całym kraju – taką ofertę dla podróżujących przygotowało Polregio. Wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.
Można pojechać pociągiem za 1 zł. Atrakcyjna oferta Polregio
Fot: Justyna Fiedoruk

Podróż pociągiem za 1 zł

Nadchodzi 1 czerwca, czyli dzień, kiedy świętują wszystkie dzieciaki. Zazwyczaj z tej okazji przygotowanych jest dla nich mnóstwo imprez i atrakcji w całym regionie. Ofertę specjalną zaproponował też Polregio. Tego dnia wszystkie dzieci do 16. roku życia mogą nabyć bilet za symboliczną złotówkę. W prawie każdym większym mieście przewoźnik przygotował też inne atrakcje dla najmłodszych.

Większość rodziców nie wie jeszcze, jak zaplanować swoim pociechom Dzień Dziecka. Kolejna zabawka? Tych dzieci i tak często mają całe mnóstwo. Można więc zafundować maluchom przejażdżkę pociągiem. Jako że najmłodsi są wielokrotnie zafascynowani koleją i wszystkim, co z nią związane, z pewnością będzie to świetna atrakcja. To też doskonała okazja, by odwiedzić wiele ciekawych miejsc i zakątków Podlasia (i nie tylko). Taka wycieczka z pewnością da dużo radości dzieciakom i ich rodzicom.

Osoby, które nie mają pomysłu, gdzie mogłyby wybrać się na wycieczkę, mogą skorzystać z prowadzonego przez przewoźnika bloga "Zmysł podróżowania". Opisane są tam najpiękniejsze miejsca, które warto zobaczyć.

1 czerwca Polregio przygotuje swoje stoisko podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się na stadionie miejskim w Białymstoku w godz. 10.00-17.00. Przewoźnik przygotował konkursy z nagrodami oraz kolorowanki dla najmłodszych. Wszyscy uczestnicy otrzymają drobny upominek, a rodzice będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o ofercie podróżowania POLREGIO razem z dziećmi.

Polregio przypomina o swojej aplikacji mobilnej

Polregio zachęca też do korzystania z nowego systemu sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl oraz aplikacji mobilnej.

- Obok wdrożenia nowoczesnych terminali mobilnych dla obsługi pociągów, stopniowego uruchamiania płatności kartą w pociągach, kolejny projekt Polregio kończymy z sukcesem. Z żelazną konsekwencją wprowadzamy zmiany, których oczekują nasi pasażerowie. To o ich potrzeby i sugestie oparliśmy funkcjonowanie nowego systemu sprzedaży wraz z aplikacją mobilną. Własny system i aplikacja umożliwią nam pełen wpływ na ich funkcjonowanie i kierunki rozwoju. Pragnę zaznaczyć, że nie rezygnujemy ze współpracy z dotychczasowymi partnerami i nadal jesteśmy otwarci na współpracę również z innymi dostawcami oferującymi usługę sprzedaży biletów. Takie rozwiązania zwiększają dostępność naszej oferty – powiedziała Anna Lenarczyk, członek zarządu, dyrektor handlowy Spółki Przewozy Regionalne.

Nowy system Polregio pozwala także na zapamiętywanie ulubionych relacji użytkownika. Podróżujący mogą także filtrować rodzaje pociągów i ograniczać wyniki wyłącznie do bezpośrednich połączeń. Można kupić zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe czy grupowe. Automatycznie dobiera i wyświetla oferty biletów jednorazowych i okresowych odpowiadające określonej przez użytkownika trasie przejazdu, liczbie pasażerów i ich uprawnień do ulg.

Bilety można też kupić na stronach internetowych: biletyregionalne.pl, bilkom.pl, koleo.pl, e-podróżnik.pl oraz w aplikacjach mobilnych e-podróżnik.pl, SkyCash i KOLEO, w automatach biletowych, a także w salonikach prasowych Kolportera.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1001 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39