Można poprawić swoją urodę. Nowa klinika piękna w Białymstoku [ZDJĘCIA]

2018.04.19 12:36
Panie mają kolejne miejsce, które umożliwi im poprawienie swojego wyglądu. W naszym mieście powstała nowa klinika medycyny estetycznej.
Można poprawić swoją urodę. Nowa klinika piękna w Białymstoku [ZDJĘCIA]
Fot: Estimed

Oryginalne otwarcie kliniki

Nowocześnie wyposażone gabinety, komfortowa sala wypoczynku – tak właśnie prezentuje się nowa klinika medycyny estetycznej Estimed, która została niedawno otwarta przy ul. Mławskiej. Pierwszego dnia klientki mogły odnieść wrażenie, że przeniosły się do kasyna rodem z Las Vegas. Ruletka, blackjack czy poker - to tylko kilka atrakcji, które zastały na miejscu. Wszystkie gry odbywały się oczywiście fikcyjnymi banknotami, ale zabawa była prawdziwa i przednia. Do tego amarantowe strusie pióra, truskawki w czekoladzie i szampan.

- Taki też zamysł przyświecał nam przy realizacji tej inwestycji – chcieliśmy, by nasze klientki czuły się w tej klinice komfortowo, a jednocześnie swobodnie – jak u siebie w domu – mówi dr Ewa Gułaj, właścicielka Estimed. – Dlatego z jednej strony postawiliśmy na wysoki standard wystroju i wyposażenia, a z drugiej na przyjazną, przytulną atmosferę. Kawa nie smakuje nigdzie tak, jak u nas – dodaje.

Panie odwiedzające klinikę mogą też zaczerpnąć ducha sztuki – w miejscu tym znajduje się mała galeria obrazów, autorstwa białostockiego artysty, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych - Pawła Iwaniuka.

Ciekawa oferta

W klinice piękna przy ul. Mławskiej klienci mogą skorzystać ze specjalistycznych zabiegów – wszystko dzięki kontraktom zawartym z lekarzami (okulistą, ginekologiem oraz anestezjologiem). Chętni mogą zdecydować się na np. z chirurgiczne leczenie opadających powiek, powiększenie piersi, liposukcję itp. Wszystkie gabinety są też odpowiednio wyposażone i przygotowane do leczenia.

- Odpowiedni, atestowany sprzęt to bardzo ważny element naszej działalności. Tanie zamienniki bowiem mogą przynieść więcej szkód niż pożytku – podkreśla Gułaj. - Wychodzę z założenia, że gruntowna wiedza to podstawa w każdej dziedzinie medycyny. A ponieważ medycyna estetyczna to nie tylko "botox" i wypełniacze, staram się na bieżąco przyswajać wiedzę na temat zabiegów, które wykonuję swoim pacjentkom.

Dotychczas gabinet Estimed był mniejszy i działał przy ul. Sienkiewicza. W dawnym obiekcie swoją działalność rozpoczyna zaś Centrum Leczenia Osoczem.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1812 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39