Muzyka filmowa na żywo! Na scenie wybrzmią utwory z najbardziej ikonicznych produkcji

2023.12.29 12:46
Wkrótce na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się wydarzenie, które przeniesie widzów w świat największych przebojów muzyki filmowej, czyli "Koncert Muzyki Filmowej". W programie znalazły się utwory z najbardziej ikonicznych produkcji.
Muzyka filmowa na żywo! Na scenie wybrzmią utwory z najbardziej ikonicznych produkcji
Fot: Materiały organizatorów

Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się w czwartek (4 grudnia) i piątek (5 grudnia) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Koncert Muzyki Filmowej

Na scenie w ramach "Koncertu Muzyki Filmowej" wystąpią: Agnieszka Przekupień, Jakuba Wociala oraz Orkiestra i Chór OiFP pod dyrekcją Macieja Sztora.

Na scenie wybrzmią utwory z takich produkcji jak: "Ostatni Mohikanin", "Robin Hood", "Król Artur", "1492: Conquest of Paradise", "Troja", "Thor", "Królestwo Niebieskie", "Królowa Dziewica", "Braveheart – Waleczne serce", "Nieśmiertelny", "Henryk V", "Król Lew" i "Gra o Tron".

Agnieszka Przekupień to polska aktorka musicalowa, wokalistka i instruktorka wokalna, która zdobyła uznanie publiczności na krajowej scenie muzycznej. Ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W swojej karierze, zdobyła rozgłos przede wszystkim rolami w musicalach takich jak "Les Misérables", "Doktor Żywago", "Miss Saigon", czy "Waitress". Białostocka widownia może ją znać z roli Marii w "West Side Story" w OiFP.

Jakub Wociala to z kolei polski aktor musicalowy i wokalista, który zadebiutował na scenie zawodowej w 2005 roku w Teatrze Muzycznym Roma, gdzie zagrał rolę Herberta w musicalu "Taniec Wampirów". W Białymstoku, Jakub Wocial współpracował z OiFP w musicalach "Upiór w operze" oraz "Jesus Christ Superstar". W ciągu swojej kariery zrealizował różnorodne projekty muzyczne, takie jak "Broadway Street – The Show", "Musicalove", czy "Rapsodia z Demonem".

Więcej informacji: Koncert Muzyki Filmowej

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1351 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39