Myślisz o wakacjach? Odwiedź Podlaskie Targi Turystyczne

2010.03.18 00:00
Ponad 60 wystawców z kraju oraz Litwy i Białorusi zaprezentuje się podczas jubileuszowej, piątej edycji targów. Największa impreza targowa północo-wschodniej Polski rozpocznie się jutro. Potrwa do niedzieli.
Myślisz o wakacjach? Odwiedź Podlaskie Targi Turystyczne
Fot: Anna Dycha
Goście z Litwy zaprezentują walory turystyczne swojego kraju, m.in. uzdrowisko Druskieniki

Tradycyjnie będzie ona szansą bezpośredniego kontaktu z wystawcami oraz ich ofertą.

Do udziału w targach organizator, czyli Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosił wystawców z naszego regionu, ale też m.in. z województw lubelskiego czy warmińsko-mazurskiego. W sumie zaprezentuje się ponad 60 wystawców - touroperatorów, organizacji turystycznych, gestorów bazy noclegowej, przewodników, agentów turystycznych, stowarzyszeń i samorządów. Będą wśród nich też goście z zagranicy - Litwy i Białorusi.

Targi to okazja, by zdobyć bezpłatne ulotki i broszury dotyczące najciekawszych zakątków kraju, mapy ze szlakami turystycznymi, ścieżkami rowerowymi czy adresy kwater agroturystycznych. Na odwiedzających czekają też turniej speedmintona, możliwość przejażdżki trikke, konkursy na stoiskach wystawców z atrakcyjnymi nagrodami, prezentacje wyrobów i degustacje potraw regionalnych, bogaty program artystyczny oraz wiele niespodzianek.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska BiałystokOnline.pl.

Poznaj szczegółowy program Podlaskich Targów Turystycznych.

andy

1327 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39