Na białostockiej scenie wystąpią Święci. To muzyczna moc!

2024.04.09 06:58
Na scenie Halo Food już niebawem wystąpi białostocki zespół Święci. Na koncercie będzie można usłyszeć piosenki z ich debiutanckiej płyty, ale także zupełnie nowe dzieła.
Na białostockiej scenie wystąpią Święci. To muzyczna moc!
Fot: Materiały organizatora

Święci wystąpią na scenie klubu Halo Food w sobotę (13 kwietnia).

Święci

Święci to zespół z Białegostoku, który eksploruje szeroko rozumiany rock alternatywny, wplatając w niego elementy punka, rapu oraz reggae. Powstał w 2012 roku jako wynik połączenia różnorodnych osobowości na lokalnej scenie muzycznej. W trakcie swojej kariery mieli okazję występować u boku takich twórców jak Kazik i KwarterProForma, Brygada Kryzys czy Kobranocka.

- Trochę przewrotnie, a trochę z przekory, nazwaliśmy się Święci, choć bynajmniej ze świętością nie mamy zbyt wiele wspólnego - mówią o sobie.

Święci w swojej muzyce podejmują różnorodne tematy - od miłości przez społeczne kwestie, aż po subtelne nawiązania do elementów biblijnych i refleksje na temat relacji z Boskością. Dodatkowo, ich teksty wzbogacają szczypty publicystyki oraz subtelne odniesienia do popkultury. W ich twórczości można usłyszeć chociażby utwory inspirowane światem komiksu.

Podczas koncertu będzie możliwość wysłuchania autorskich kompozycji zespołu, pochodzących z ich debiutanckiego albumu. Wśród utworów znajdą się takie perełki jak "Nasz dom", "Murphy był Polakiem", czy też "Lois Lane Mary Jane". Oprócz tego, zespół zaserwuje premierowo nowe dzieła.Więcej informacji: Koncert zespołu Święci

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

842 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39