Koncert zespołu Święci

dodane dnia: 2024-04-08 przez: Dali01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-04-13
Organizatorzy zapraszają na koncert zespołu Święci .

Kapela gra szeroko pojęty rock alternatywny. Występowała przed takimi zespołami jak Kazik i KwarterProForma, Brygada Kryzys czy Kobranocka. Święci zaprezentują piosenki, które przygotowali na swoją pierwszą płytę oraz sporo nowych kawałków. Na przykład „Jak sygnał nad Gotham” – o miłości w scenerii DC i Marvela.

Był grudzień 2012 roku, kiedy w niewielkiej sali prób w Białymstoku spotkali się ludzie z różnych muzycznych bajek. Od tego czasu zagrali sporo koncertów na większych i mniejszych scenach.

Wywalczyli „Złoty Kafel” w piętnastej edycji Blues-Rock Festiwal w Siemiatyczach. Występowali przed takimi zespołami jak Kazik i KwarterProForma, Brygada Kryzys czy Kobranocka.

Choć unikają wkładania muzyki w szufladki pod tytułem „nazwy gatunków”, grają szeroko pojętego rocka alternatywnego.

Na koncercie Święci zagrają autorskie kawałki, które przygotowali na swoją pierwszą płytę. Chociażby „Nasz dom” (o pewnym bloku zamieszkiwanym przez osobników, czekających na przyjazd ważnego gościa), „Murphy był Polakiem” (o odwiecznym działaniu prawa Murphy’ego) czy „Lois Lane Mary Jane” (o miłości i komiksach). Nie zabraknie również premiery nowych kawałków. Takich jak „Twoje oczy jak ocean” czy „Jak sygnał nad Gotham”. Tak, ten ostatni również dla wielbicieli komiksów. Miłości zresztą też.

Bilety: 30 zł (do kupienia w lokalu przed koncertem)
Rezerwacje: 798 765 522 (pula biletów jest ograniczona)


Start koncertu o godz. 20:00.
Miejsce imprezy
Halo Food, ul. Malmeda 17, Białystok

1323 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39