Na Dojlidach znów zobaczymy popisy siatkarzy. Emocji nie zabraknie

2023.07.18 09:42
Cykl Letniej Grand Prix dobiega końca. Siatkarskie zmagania w sezonie 2023 zamknie sobotni (22.07) turniej, w którym do zgarnięcia są nagrody finansowe o łącznej wysokości 2000 zł.
Na Dojlidach znów zobaczymy popisy siatkarzy. Emocji nie zabraknie
Fot: Letnia Grand Prix

Wakacje nie zbliżają się jeszcze ku końcowi, ale Letnia Grand Prix już tak. W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami kilku turniejów, które pozwoliły delektować się siatkówką plażową na bardzo wysokim poziomie, a teraz nadchodzi czas, by rozegrać kolejne zawody będące zamknięciem całego cyklu. Ostatnia impreza odbywająca się w ramach Letniej Grand Prix dojdzie do skutku na plaży miejskiej w najbliższą sobotę.

- Siatkówka plażowa to jedna z najpopularniejszych letnich dyscyplin sportowych. Białostockie turnieje cieszą się w tym sezonie bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy świetną atmosferę, letni klimat i rywalizację. Pula nagród finansowych wyniesie 2000 zł, będą też koszulki meczowe dla 16 par. Gwarantujmy również kapitalnie przygotowane boiska, a każda drużyna rozegra przynajmniej dwa mecze. Wstęp na plażę jest płatny, jednak turniej można oglądać bezpłatnie - informują organizatorzy wydarzenia.

Siatkarskie zmagania na terenie OSW Dojlidy rozpoczną się w sobotę o godz. 9.30. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod adresem e-mail: plazowka.bialystok@gmail.com.

Patronem medialnym wydarzenia jest BiałystokOnline.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

766 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39