Na ekrany kin powraca uwielbiany kot! Sprawdź nadchodzące premiery kin Helios

2024.05.16 13:56
W tym tygodniu (17-23 maj) kino Helios zaprasza na premiery filmów "Hit Man", "Istoty Fantastyczne" oraz "Tarot: Karta śmierci". Oprócz tego, przedpremierowo zaprezentowany zostanie "Garfield".
Na ekrany kin powraca uwielbiany kot! Sprawdź nadchodzące premiery kin Helios
Fot: Kadr z filmu "Garfield"

Kino Helios zaprasza na premiery filmów:

"Hit Man" to komediowy film sensacyjny, w którym główną rolę gra Glen Powell, znany z przeboju "Tylko nie ty". Glen Powell wciela się w rolę nieśmiałego na co dzień profesora filozofii, Gary Johnsona. Mężczyzna prowadzi podwójne życie, pracując jako "fałszywy zabójca" na usługach Departamentu Policji z Nowego Orleanu. Dzięki talentowi do przemian i przebieranek, Johnson jest niezrównany w tropieniu planów morderstw swoich wrogów. Jednakże, podszywając się pod seksownego zabójcę, sam wpada w sieć uroku kobiety, którą miał schwycić.

"Istoty Fantastyczne" przedstawia historię 12-letniej dziewczynki o imieniu Bea, która przeprowadza się do swojej babci. Tam spotyka zrzędliwego sąsiada, Cale'a, który otoczony jest wyimaginowanymi przyjaciółmi, tajemniczymi IF-ami. Dziewczynka odkrywa, że tylko ona i Cal potrafią dostrzec te magiczne istoty. Razem postanawiają pomóc IF-om znaleźć nowych przyjaciół.

"Tarot: Karta śmierci" to opowieść o grupie przyjaciół, która postanawia spędzić weekend w domu na odludziu. Pierwszego wieczoru natrafiają tam na starą talię kart tarota. Nie zastanawiając się zbyt długo, łamią zasady odczytywania tarota. Nieświadomie uwalniają w ten sposób prawdziwe zło. Kiedy zaczynają ginąć kolejno, ci, którzy jeszcze żyją, zaczynają desperacko uciekać przed przyszłością, którą zwiastują karty tarota.

Będzie można również obejrzeć przedpremierowo:

"Garfield", kultowy uwielbiany przez wielu kot, który wprost kocha lasagne, wkracza na ekrany kin w nowym filmie animowanym. Tym razem Garfield i jego wierny psi przyjaciel Odie zostają wplątani w ekscytującą przygodę. Produkcję będzie można obejrzeć przedpremierowo przez cały nadchodzący weekend (17-19 maja) w kinach Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 17-23 maja
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 17-23 maja
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 17-23 maja

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1411 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39